ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

300 людей трощать паркани багатіїв навколо озера на Львівщині

Громадські активісти кажуть, що власники встановили їх незаконно
Depo.
27 серпня 2015 19:03
ФОТО: depo.ua


Як повідомляє Depo.Львів, зараз близько 300 людей трощать незаконно встановлені паркани навколо озера Задорожнє в Миколаївському районі (Львівська область). Загорожами невідомі власників будинків біля озера обмежили доступ відпочивальників до нього.

Активісти для руйнування парканів використовують всі підручні засоби - сокири, ломи, а також частини попередніх парканів, які вже було зруйновано. Вони кажуть, що паркани незаконно поставлені, адже можливість підійти до озера має бути загальнодоступною.

Власників будівель нема вдома, їх охоронці заявляють, що руйнування парканів незаконне, бо це приватна власність, але не чинять перешкоди активістам.

Активісти прибули на озеро близько 16.30. Голова Львівської обладміністрації Олег Синютка, який прибув на місце події, також визнав, що паркани встановлені незаконно, але намагався відмовити людей від їх руйнування.

Синютка просив дати часу господарям до 10 вересня для самостійного демонтажу. Він додав, що якщо ж цього не станеться, то через 2 тижні готовий сюди приїхати з бульдозером і знести незаконно зведену огорожу.

Після того, як голова обладміністрації покинув місце події, активісти почали руйнувати паркани, до них приєдналися місцеві жителі і відпочивальники, які також не мають доступу до озера.

Місцеві жителі кажуть, що їх багаті сусіди, які відгородили від них озеро, неодноразово погрожували їм фізичною розправою за спроби підійти до водойми.

Активну участь у руйнуванні парканів бере депутат Верховної Ради Володимир Парасюк.

Найближчим часом очікуйте відео з місця події.

Раніше ми повідомляли, що озеро Задорожнє загородили межигірським парканом. Активісти давали час власникам парканів до 27 серпня, щоб розібрати їх самостійно.

Більше новин про Львів та область читайте на Depo.Львів.