От Садового уже крутят носом даже свои

Борислав не буде приймати львівське сміття

От Садового уже крутят носом даже свои…

Міському голові Борислава заборонили підписувати договір з Львівською міською радою щодо розміщення та захоронення твердих побутових відходів на Бориславському сміттєзвалищі. Про це пише Depo.Львів з посиланням на Зік.

Таке рішення було прийнято вчора під час громадського обговорення з питання тимчасового розміщення твердих побутових відходів зі Львова на Бориславському сміттєзвалищі.

Під час громадського обговорення голова тимчасової робочої комісії щодо проблем Бориславського смітєзвалища, депутат Бориславської міської ради Степан Кость повідомив, що Львівська міська рада пропонує прийняти на Бориславське смітєзвалище твердих побутових відходів – від двох до п’яти тисяч тонн. За це буде надана субвенція Бориславу у розмірі 400 тис. грн.

Окрім того, міський голова Борислава Ігор Яворський сказав, що Львів готовий забирати сміття з Борислава безплатно, коли збудує власний полігон твердих побутових відходів. А також озвучив пропозицію щодо участі громадських активістів у контролі за кількістю завезених машин.

Секретар комісії екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради минулого скликання Осип Магур, зазначив, що свій ресурс Бориславське сміттєзвалище вичерпало ще 30 років тому, тому в жодному разі не можна дозволити щоб з міста зробили сміттєзвалище.

"Якщо буде потрібно, то в супровідних документах напишуть, що сміття з Трускавця. Все це фількіна грамота", - заявив Магур.

На громадському слуханні була озвучувала інформація щодо кількості машин, завезених на Бориславське сміттєзвалище. За інформацією "Ком-Еко-Борислав", що орендує Бориславське сміттєзвалище, з 10 червня по 10 липня на смізвалище було завезено 110 машин твердих побутових відходів. За даними активістів, ця цифра у двічі більша – 207 машин. За цей період офіційно було завезено 2198 тонн сміття. За даними "Ком-Еко-Борислав", сміттєзвалище приймає до 8 тис. тонн сміття в рік : тобто за місяць завезено 30% сміття, що завозиться протягом року.

На громадському слуханні було прийнято рішення про заборону ввезення сміття з наковлишніх міст.

Кияни вимагають повернути Львову його помиї.

У Львові так і не знають, де будувати завод з переробки сміття.

Все новости Львова читайте на Depo.Львов

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme