Во Львове электронный билет введут уже в следующем году

Планується створити річні абонементи

Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" та Європейський банк реконструкції та розвитку провели переговори щодо кредиту на реалізацію проекту запровадження у Львові електронного квитка, про це пише Depo.Львів із посиланням на Твоє місто.

Сума кредиту – близько 10 млн євро.

"Погоджені часові рамки, подані на розгляд кредитного комітету ЄБРР документи. Також вже приїжджали представники-експерти. Очікуємо на середину-кінець лютого ще один їхній візит для визначення технічного завдання – що саме ми закладаємо в систему електронного квитка: параметри, кількість транспорту, який обсяг програмного забезпечення, обладнання, яке буде встановлено, як діятиме програма, як діятиме система верифікації", – розповів керівник ЛКП "Львівавтодор" Олег Береза.

Протягом 2016 року відбуватиметься організаційний процес. Реалізація запланована на 2017 рік. 

За словами Берези, компанія, яка виграє тендер, буде облаштовувати автобуси необхідною технікою.

"Основна мета – це забрати від перевізників контроль над фінансами, забезпечити якісне виконання наших вимог: кількість транспорту, час, графік. Це означає, що перевізнику головне не взяти гроші від пасажира, що вони роблять зараз, а проїхати вчасно і в повному обсязі. Чим більше в них буде транспорту, тим більше ми будемо їм платити.

Поки ми розглядаємо ціну у рамках тих тарифів, які є у Львові. Але можливі і зміни. Ми виходимо з того, як воно зараз є. І те, що ми робимо зараз, не впливає на вартість тарифу. Ми маємо створити систему, яка б забезпечувала чистоту і прозорість оплати за проїзд. Зараз вся грошова маса знаходиться в руках перевізників і ми не розуміємо, якими вони володіють фінансами", – розповів Олег Береза.

За його словами, планується створити річні абонементи. Найдорожча оплата має бути одноразова.

"Ми хочемо це зробити персоніфіковано, можливо прив’язати до "Картки львів’янина", щоб люди купували їх собі в залежності від пільг тощо. І в нього буде формуватися процес оплати.

Якщо людина оплачує наперед на всі види транспорту, то в нього має бути і пільгова оплата. Все це буде формуватися від того, які критерії ми сформуємо у впровадженні електронного квитка. Можуть бути місячні, піврічні та річні оплати", – підсумував Олег Береза.

Все новости Львова читайте на Depo.Львов

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme