На Львовщине ежегодно около 700 детей страдают от ожогов

86% дітей отримують опікову травму у віці від 0 до 5 років

За статистикою, щорічно на Львівщині майже 700 дітей зазнають опіків.  Про це пише Depo.Львів з посиланням на  Львівську міськраду. 

За частотою опікові травми займають друге місце серед дитячого травматизму, проте за важкістю клінічного перебігу, складністю лікування, вартістю та наслідками – є одними із найскладніших.

Лікування опіків у дітей не завершується етапом загоєння ран. Термічна травма зумовлює формування рубців, функціональні і естетичні наслідки яких іноді потребують лікування впродовж усього подальшого життя.

"У Львові та Львівській області щороку майже 700 дітей зазнають опіків різних ступенів важкості. Дві третини із них потребують стаціонарного лікування в умовах спеціалізованого опікового центру, який знаходиться на базі комунальної 8-ї міської клінічної лікарні міста Львова" - розповів начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

За його словами, 86% дітей отримують опікову травму у віці від 0 до 5 років, з них 66% дітей отримують опіки у віці від 1 до 3 років. І діти у цьому віці травмуються винятково через недогляд батьків.

Як показує досвід дитячого опікового відділення 8-ї міської клінічної лікарні, майже всі випадки термічних уражень у дітей стаються у побуті. Достатньо гарячої води, яка міститься в одному горнятку (чаю або кави), щоб спричинити важкий опік, площею 30% у дитини, віком до 3 років.

За словами завідувача опікового центру, головного комбустіолога Львівської області Василя Савчина, значна частина таких опіків відбувається з вини або недогляду батьків. А що найважливіше, дотримання простих правил обережності дозволило би уникнути щонайменше 2/3 трагічних випадків опіків у дітей.

Все новости Львова читайте на Depo.Львов

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme