Заступника луцького мера ледь не відправили у клітку до ведмедів

Проект рішення про перевірку цирків повернули на доопрацювання
Depo.Волинь
3 березня 2016 07:44
ФОТО: depo.ua
Заступника луцького мера ледь не відправили у клітку до ведмедів
Заступника луцького мера ледь не відправили у клітку до ведмедів

Луцькому міськвиконкому не вдалося з першої спроби врегулювати діяльність цирків на території Луцька, про це пише Depo.Львів з посиланням на ВолиньРost.

Директор КП "Ласка" Дана Новарчук підготувала проект рішення, яке мало би зобов’язати пересувні цирки утримувати тварин, згідно із нормами.

"Є Закон України, який регламентує умови утримання тварин. До прикладу, ведмедям потрібно клітки 30 квадратних метрів, там навіть басейни для крокодилів передбачено. Зрозуміло, що це ніхто не робить. Цирки обдурюють ветеринарну інспекцію. Паспорт на одного ведмедя, а їх вже змінилося зо 20", - розповіла Новарчук.

Перевіряти цирки має повноваження лише екологічна інспекція в області. Також можуть перевірити клітки і луцькі ветеринари, але лише за заяви від самого суб’єкта господарської діяльності, тобто від цирку.

В проекті рішення чітко не регламентувалося: хто має здійснювати перевірки цирків. Лише була примітка, що відповідальність покласти на профільного заступника Луцького міського голови Юрія Моклицю.

Проект рішення відправлено на доопрацювання.

Раніше ми повідомляли, що у луцький зоопарк привезли виснажених голодом ведмедів

Більше про життя Волині та Галичини читайте на Depo.Львів