Суд почав банкрутство "Волиньвугілля"

Господарський суд Волинської області почав банкрутство державного підприємства "Волиньвугілля"

Як повідомляє Depo.Львів, Господарський суд Волинської області почав банкрутство державного підприємства "Волиньвугілля".

Про це свідчать дані Єдиного держреєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Міністерства юстиції.

Банкрутство було почато по позові держпідприємства "Регіональні електричні мережі", що з 7 грудня 2015 року також перебуває в процедурі банкрутства.

Безперечні сумарні вимога ДП "Регіональні електричні мережі" до "Волиньвугілля" становлять 12,7 млн гривень, при цьому до позову "Регіональних електричних мереж" приєдналися ТОВ "Інститут екологічних технологій Донбасу" (вимоги - 856,8 тис. гривень) і НП "Схід-Інвестбуд-Сервіс" (477,2 тис. гривень).

Позов про банкрутство ДП "Волиньвугілля" був поданий на початку лютого паралельно з позовом до державного вуглевидобувного підприємства "Львіввугілля".

Станом на 15 березня ДП "Львіввугілля" ще не перебуває в процедурі банкрутства, розгляд позову ДП "Регіональні електричні мережі" триває.

Крім того, ДП "Регіональні електричні мережі" подало позов про банкрутство ДП "Передпускова дирекція шахти №10 "Нововолинська" (рішення про початок банкрутства також ще не прийняте).

"Регіональні електричні мережі", так само як "Львовуголь" і "Волиньвугілля", перебуває у віданні Міністерства енергетики й вугільної промисловості.

Більше про життя Волині та Галичини читайте на Depo.Львів