Суд почав банкрутство "Волиньвугілля"

Господарський суд Волинської області почав банкрутство державного підприємства "Волиньвугілля"

Depo.Волинь
19 березня 2017 07:43
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, Господарський суд Волинської області почав банкрутство державного підприємства "Волиньвугілля".

Про це свідчать дані Єдиного держреєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Міністерства юстиції.

Банкрутство було почато по позові держпідприємства "Регіональні електричні мережі", що з 7 грудня 2015 року також перебуває в процедурі банкрутства.

Безперечні сумарні вимога ДП "Регіональні електричні мережі" до "Волиньвугілля" становлять 12,7 млн гривень, при цьому до позову "Регіональних електричних мереж" приєдналися ТОВ "Інститут екологічних технологій Донбасу" (вимоги - 856,8 тис. гривень) і НП "Схід-Інвестбуд-Сервіс" (477,2 тис. гривень).

Позов про банкрутство ДП "Волиньвугілля" був поданий на початку лютого паралельно з позовом до державного вуглевидобувного підприємства "Львіввугілля".

Станом на 15 березня ДП "Львіввугілля" ще не перебуває в процедурі банкрутства, розгляд позову ДП "Регіональні електричні мережі" триває.

Крім того, ДП "Регіональні електричні мережі" подало позов про банкрутство ДП "Передпускова дирекція шахти №10 "Нововолинська" (рішення про початок банкрутства також ще не прийняте).

"Регіональні електричні мережі", так само як "Львовуголь" і "Волиньвугілля", перебуває у віданні Міністерства енергетики й вугільної промисловості.

Більше про життя Волині та Галичини читайте на Depo.Львів