Що витворяють вродливі волинянки з іноземцями

Громадянин Фінляндії покохав лучанку

Depo.Волинь
20 квітня 2017 22:13
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Волинь24, на залізничному вокзалі у Луцьку екіпаж Самооборони виявив громадянина Фінляндії, який спав просто на підлозі.

Чоловіка розбудили. Виявилося, що це іноземець. Не зовсім тверезий. Української не знає. Порозумілися з ним англійською мовою. Показав паспорт громадянина Фінляндії. 41 рік. "Звати мене Віллі. Українською – Коля", - сказав він англійською.

Віллі розповів, що до Луцька приїздить сьомий раз. У нього тут – дівчина, в яку він закоханий. Втім цього разу вона його "відшила": сказала "йди геть" і просто прогнала.

З горя той напився. Відвідував якісь заклади громадського харчування, пив разом з незрозумілими людьми. Так тривало три дні. Вчергове прокинувшись, Віллі виявив, що у нього, з його слів вкрали гроші. Паспорт і особисті речі лишилися.

Викликаний на штаб Самооборони лікар діагностував у фіна абстинент ний синдром високого ступеня (наслідок тривалого вживання алкоголю). Дав ліки, порадив виспатися.

Активісти Самооборони наразі лишили іноземця у власному офісі переночувати, маючи намір поінформувати наступного дня міграційну службу.

Читайте також: У Рівному п'яні дівки потрапили у ДТП на позашляховику.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів