Рейтинг губернаторів: У Гунчика все добре з житлом

Волинський губернатор посів дев'яте місце у рейтингу "Ділової столиці"

Depo.Волинь
20 березня 2017 14:00
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів. з посиланням на "Ділову столицю", для голови Волинської обладміністрації Володимира Гунчика найнеприємніші показники за підсумками року - передостаннє місце області по динаміці роздрібної торгівлі та четверте місце знизу за динамікою сфери послуг.

А найбільше досягнення Волині - третє місце, після Києва та Київської області, за темпами прийому в експлуатацію житла: майже 350 кв. м на тисячу жителів за рік. У порівнянні з минулим роком цей показник зріс на 10,6%. Найбільше новосіль відсвяткували в Луцькому районі, Луцьку та Ковелі.

Можна очікувати, що Волинь і далі буде за цим показником на висоті. Обсяги робіт на будівництві житла в 2016 році виросли на 15,6%. Найбільш інтенсивне будівництво йде в обласному центрі. До речі, майже чверть всього обсягу капітальних інвестицій на Волині в минулому році склали інвестиції саме в житлові будівлі.

Крім того, область входить в четвірку регіонів з найвищою народжуваністю і найкращою динамікою чисельності штатних працівників, в п'ятірку - з найменшою заборгованістю по зарплаті на одного працівника.

Раніше ми писали, як справи у львівського гуюернатора.

Більше про життя Волині та Галичини читайте на Depo.Львів