На Волині створили підприємство, яке видаватиме ліцензії старателям

Нове підприємство не займатиметься видобутком бурштину
Depo.Волинь
12 березня 2016 10:14
ФОТО: depo.ua
На Волині створили підприємство, яке видаватиме ліцензії старателям
На Волині створили підприємство, яке видаватиме ліцензії старателям

На Волині депутати передумали створювати КП "Бурштин Волині", натомість заснували іншу структуру, яка опікуватиметься видобутком цінного каміння, про це пише Depo.Львів з посиланням на Слово Волині.

Про це стало відомо під час позачергової сесії Волинської обласної ради.

На сесію облради виносились два питання про створення комунальних підприємств: "Бурштин Волині" та "Волиньприродресурс". Втім, більшість присутніх погодились із тим, що потреби у створенні двох подібних підприємств немає.

Депутат Сергій Духницький зауважив, що КП "Волиньприродресурс" зможе виконувати функції, які передбачалось покласти на "Бурштин Волині".

Голова Волиньради Ігор Палиця також зауважив, що в його баченні нове підприємство не повинно займатись видобутком бурштину, натомість воно може видавати ліцензії на цей вид діяльності.

Він запропонував створити підприємство "Волиньприродресурс" без виділення коштів на утворення його статутного фонду, мовляв почне структура заробляти, тоді й отримає гроші з бюджету. Він додав, що поспішити з прийняттям цього рішення все ж варто, адже невдовзі земля повністю відтане і в область знову можуть приїхати незаконні копачі.

Палиця наголосив, що на його думку, майбутні інвестори повинні отримувати щонайменше 50% прибутку від видобутку бурштину. 

Зрештою, депутати вирішили створити КП "Волиньприродресурс" замість "Бурштину Волині".

Більше про життя Волині та Галичини читайте на Depo.Львів