На Волині прибиральниця очолила сільраду і вирішила проблеми чотирьох сіл

Шкільною прибиральницею вона працювала майже 20 років
Depo.Волинь
4 березня 2016 09:37
ФОТО: depo.ua
На Волині прибиральниця очолила сільраду і вирішила проблеми чотирьох сіл
На Волині прибиральниця очолила сільраду і вирішила проблеми чотирьох сіл

Техпрацівниця з 20-річним стажем Лілія Коцюбайло, яку на Волині обрали головою сільради, вже привела в порядок дороги і взялася за транспорт, про це пише Depo.Львів з посиланням на Cлово Волині

Участь у виборах жінка брала вдруге, першого разу для досягнення мети їй забракло лише 13 голосів.

На Волині колишня прибиральниця підняла чотири села за кілька місяців - фото 1

Колишня техпрацівниця Лілія Коцюбайло за освітою бухгалтер, але за фахом працювала лише шість років. Коли розвалився колгосп, влаштувалася у школу вожатою. Але й тут освітянське "адміністрування" довелося замінити домашнім: пішла у декрет, а коли повернулась, то посаду організатора скоротили. Довелося заробляти на хліб насущний прибираючи. Хоча тепер поле її відповідальності не шкільна долівка, а – чотири села з понад тисячею жителів: Кроватка, Яблунівка, Березолуки, Підгірне. Кандидатуру жінки на посаду голови підтримав кожен третій виборець.

На Волині колишня прибиральниця підняла чотири села за кілька місяців - фото 2

"У школі на роботу доводилося ходити до 7,30, зараз - до 9,00, але проблем, самі розумієте, вистачає. Та й робочий день довший. Буває, весь тиждень проводжу в роз'їздах - то в районі, то в Луцьку. Є над чим працювати, проблем в селі багато", - розповіла Лілія Коцюбайло.

На Волині колишня прибиральниця підняла чотири села за кілька місяців - фото 3

Те, що з вибором голови сільради не помилилися, мешканці зрозуміли відразу - вже в листопаді-грудні між селами (в підпорядкуванні сільської ради чотири села) з'явилися нормальні дороги. На дорожні роботи селяни пішли самі, бачачи, що працівники не встигають.

"Так що одна проблема у нас вже вирішена, залишилося зробити дороги в селах. Заклали гроші в бюджет, в цьому році зробимо дороги в Березолуки, а потім і в інших трьох селах", - додала Коцюбайло.

На Волині колишня прибиральниця підняла чотири села за кілька місяців - фото 4

За словами сільської голови, головне для неї - виправдати довіру односельців. Питанням газифікації села попередні сільські голови займалися багато років, але результату не було. Колишній прибиральниці таки вдалося зрушити діло з місця.

"Цим питанням ми займалися мало не всієї сільською громадою. Створили кооператив, бігали по різних інстанціях, щоб газифікувати села. І таки домоглися свого. Вже скільки років цим займалися, а все ніяк не могли довести до кінця", - розповіла вона.

Про школу жінка теж не забула - клопочеться і про дітей.

"У нас немає шкільного автобуса - 35 дітей щодня добираються на уроки в маленькій маршрутці на 17 місць, це крім інших пасажирів! Почула, що на район планують виділити три автобуси, відразу побігла в обладміністрацію. Хоч би один до нас потрапив... Пообіцяли, що буде у нас автобус", - розповіла Коцюбайло.

Більше про життя Волині та Галичини читайте на Depo.Львів