Кожному четвертому лучанину міська влада не дала грошей

Трьом лучанам нададуть адресну грошову допомогу за списками управління охорони здоров’я
Depo.Волинь
1 березня 2016 11:14
ФОТО: depo.ua

У Луцьку майже сотня містян отримали допомогу з міського бюджету, про це пише Depo.Львів з посиланням на Луцьку міську раду. 

На засіданні комісії з питань надання грошової та матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення Луцька розглянули питання про надання матеріальної та грошової допомоги 110 громадянам. З них 86 громадян отримали допомогу з бюджету міста на загальну суму 130,820 тис. грн, а 19 громадянам відмовили в наданні одноразової грошової допомоги. Трьом громадянам вирішили надати адресну грошову допомогу за списками управління охорони здоров’я.

Чотири звернення громадян стосувалися видачі посвідчень на безкоштовний проїзд у маршрутному таксі на 2016 рік. Одній громадянці відмовили в наданні дозволу на видачу посвідчення для безкоштовного проїзду в транспорті загального користування в мережах маршрутного таксі, троє громадян отримали дозвіл.

Один чоловік, згідно з рішенням комісії, отримав дозвіл на безкоштовне харчування в їдальні територіального центру. Ще три особи отримали право на безкоштовне обслуговування вдома працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Луцька.

Більше про життя Волині та Галичини читайте на Depo.Львів