Рейтинг губернаторів: У Муляренка дуже хороші діти

Рівненський губернатор посів 17 місце у рейтингу "Ділової столиці"

Depo.Рівне
20 березня 2017 14:30
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на "Ділову столицю", другий рік поспіль Рівненська область показала найбільший серед всіх регіонів спад в будівництві.

У 2015 року обсяг будівельної продукції впав на 35,3%, в 2016 р - ще на 16,3%. Причому обидва року темпи будівництва будівель (як житлових, так і не- житлових) росли, в той же час дуже сильно знижувалися темпи робіт на інженерних спорудах: в 2015 р - на 52,1%, в 2016 р - на 45, 9%. Таким чином, за два роки будівництво інженерних споруд (в тому числі доріг, комунікацій і т. п.) На Рівненщині скоротилася вчетверо.

Також Рівненщина показала найгірший результат за динамікою сфери послуг, увійшла в число двох областей з найбільшою часткою працівників, які отримують зарплату в межах мінімальної, і з найгіршим гендерних співвідношенням зарплат.

Крім того, область увійшла до трійки аутсайдерів по освоєним капітальним інвестиціям на душу населення, посіла п'яте місце знизу за динамікою промисловості (падіння на 1,9%), експорту (спад на 15,2%) і роздрібної торгівлі.

Сумарний результат губернатора Олексія Муляренко (-42 бали) був би ще нижче, якби не порівняно благополучні показники Рівненщини по природному приросту населення (в тому числі найвища в Україні народжуваність) і по оплаті населенням ЖКП.

Раніше ми писали, яке місце займає львівський губернатор у рейтингу.

Більше новини про життя Рівненщини та Львівщини читайте на Depo.Львів