Зустріч побратимів у Львові зібрала кілька сотень учасників АТО

Учасники АТО, їхні родини мали можливість поспілкуватись в неформальній обстановці, скуштувати козацького куліша та поговорити про майбутнє України

У межах відзначення дня Захисника України відбулась зустріч побратимів у внутрішньому дворику Львівської облдержадміністрації. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Захід зібрав побратимів з різних районів Львівщини, яких доля познайомила на фронті.

Кожен, хто завітав на зустріч, мав змогу зробити біля фотозони знімки на згадку та послухати патріотичну музику у виконанні Софії Федини, Брії Блесінг та Дитячої студії "Смайлики" .

Зустріч розпочалась із молитви та хвилини мовчання за полеглими Героями України.

Опісля до усіх присутніх звернувся голова Львівської ОДА Олег Синютка.

"Свого часу ви, напівбосі та напівголі, стали на захист своєї держави. І хоч зараз уже маємо міцнішу, сильнішу армію, перед нам ще дуже довга і складна дорога. На цій дорозі буде і зрада, і успіх, але ми мусимо цю дорогу здолати. Без неї ми нікуди не дійдемо. Кожен на своєму місці повинен зробити те, що від нього залежить. Від нас усіх і від кожного залежить доля нашої держави. На цій дорозі ми повинні бути разом. Ми стали твердо на свій шлях, і ми не повинні дати нікому розвернути нашу країну в інший бік", - зазначив очільник області.

Учасники АТО, їхні родини мали можливість поспілкуватись в неформальній обстановці, скуштувати козацького куліша та поговорити про майбутнє України, перемогу та Героїв, які поклали свої життя в українсько-російській війні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів