UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Зомбі-апокаліпсис у Західній Україні: Львівський художник створив несподівану настільну гру

Спробуй вижити у пост-апокаліптичному провінційному галицькому містечку, населеному живими мерцями і бандитськими огрупуваннями

Зомбі-апокаліпсис у Західній Україні: Ль…

25-річний львівський художник-ілюстратор Михайло Скоп презентував настільну стратегічну гру про зомбі-апокаліпсис у Західній Україні. Про це пише Depo.Львів.

Поки що вона не для широкого загалу. "Моя дипломна магістерська робота на Кафедрі графічного дизайну ЛНАМ створена за мотивами саморобних знаків і спонтанних графіті на вулицях Львова", – розповів художник.

"Сюжет розгортається в пост-апокаліптичному провінційному галицькому містечку, населеному живими мерцями і бандитськими огрупуваннями, що воюють між собою за територію і ресурси. Тут вас чекає брутальний гумор, гори оживаючих трупів, галицька гопота зі спального району, горівка і неповторна архітектура львівського передмістя", –розповів Михайло Скоп.

За його словами, після великої війни світ спорожнів. Атомні бомбардування спопелили міста. Щоб знищити тисячі біженців, які розорювали останні вцілілі населені пункти, було випущено модифікований вірус сказу, що перетворював інфікованих на живих мерців. Тепер земля сповнена одержимими живою плоттю істот, що ховаються від сонячного світла.

"Провінційне галицьке містечко Мортів чудом врятувалося від військових дій, але й воно кишить мерцями. Як і усюди, тут немає закону, влади, моралі, співчуття. А ще відчай породив культи демонічних богів, що приходять вночі і чий гнів страшніший від смерті. В Мортові панують озброєні бандитські формування, що контролюють окремі райони – Психів, Калічу Гору, Шпалюки і Промзону..." – розповів Скоп. 

Нагадаємо, у Львові створили комікс про найбільший мікрорайон міста (ФОТО).

Всі фото Михайла Скопа/Facebook.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"