ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ЗНО розпочнеться 5 травня

До програми ЗНО включено тести з 12-ти навчальних предметів
Depo.
6 вересня 2015 12:12
ФОТО: depo.ua

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році відбудеться у період з 5 травня до 10 липня. Кожен зареєстрований учасник матиме право скласти тести не більш як iз чотирьох навчальних предметів. Про це повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк під час прес-конференції, пише Depo.Львів.

За словами Лариси Середяк, до програми ЗНО включено тести з 12-ти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також тести з іноземних мов - англійської, іспанської, німецької, російської та французької.

При цьому вона наголосила, що зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури є обов'язковим для усіх абітурієнтів, котрі бажають вступити до ВНЗ.

Окрім цього, директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти розповіла, що для вступу дійсними будуть сертифікати ЗНО лише 2016 року.

Вона закликала брати участь у тренувальному on-line тестуванні, яке є безкоштовним та багаторазовим. Також Лариса Середяк повідомила, що з 5 січня можна реєструватися на пробне ЗНО, яке відбудеться квітні.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також математики або історії України (період ХХ - початок ХХІ століття) будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Більше новин про проведення ЗНО читайте на Depo.Львів.