ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Зі Львова ще легше можна буде потрапити в Італію

Ще більше міст Італії львів'яни матимуть змогу відвідати: з 22 червня запуск нових авіарейсів

Depo.
13 червня 2018 16:46
ФОТО: depo.ua

У Міжнародному аеропорту "Львів" імені Данила Галицького" відбулася прес-конференція авіакомпанії "Ernest Airlines", на якій офіційно анонсували запуск двох нових маршрутів, а саме: Львів- Мілан (аеропорт Мальпенса) та Львів-Рим (аеропорт Фіумічіно) авіакомпанією "Ernest Airlines", виконанняяких розпочнеться 22 червня 2018 року. Про це повідомляє Depo.Львів.

"Чим більше ми маємо рейсів, тим більше людей про нас знає. Я дуже щаслива, що саме компанія "ERNEST AIRLINES" італійський перевізник так сфокусувався на Італії, і нам майже кожного місяця дає хороші новини, дає нові маршрути. Нещодавно ми отримали інформацію, що Неаполь, який ми маємо три рази на тиждень, вже буде чотири рази на тиждень. Вони динамічно розвиваються і, коли бачать, що дуже швидко заповнюється рейс, то вони не в ціні роблять підняття, а додають додаткові рейси. Ми дуже раді, що "Ернест" є у Львові. Я сподіваюся, що усі рейси, які є відкритті, будуть мати гарну перспективу. Також чекаємо нових напрямків", — зазначила Тетяна Романовська, генеральний директор ДП "МА "Львів" ім. Данила Галицького"

"Усього разом на літній період компанія буд виконувати 16 перельотів на тиждень — це беручи до уваги збільшення частоти перельотів до Неаполю до 4-ох разів, а вже починаючи з вересня — 15 перельотів на тиждень. Сполучень зі Львовом є 5, і це є Рим, Мілан (Мальпенса), Венеція, Неаполь та Бергамо.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube