Зі Львова до кордону побудують залізничну колію польської ширини вже через рік

Парубій прогнозує будівництво "євроколії" Львів - Варшава до 2019

Depo.
22 жовтня 2017 22:33
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, голова Верховної Ради Андрій Парубій прогнозує будівництво "євроколії" Львів - Варшава (Польща) протягом 2018 року.
Про це він заявив журналістам на брифінгу за підсумками конференції парламентських традицій в Центральній і Східній Європі.
"Друге, про що ми сьогодні говорили, це будівництво" євроколії "від кордону до Львова, що дасть нам можливість з'єднати Львів і Варшаву залізничним сполученням. Попередньо ми плануємо, що кінцева зупинка буде в Брюховичах, де людина може зайти, пройти паспортний контроль і без зупинки їхати до Варшави ", - сказав він.
Парубій розраховує на втілення плану в 2018 році.
Також, за його словами, міністр інфраструктури Володимир Омелян підписав зі своїм польським колегою угоду про приєднання України до проекту Via Carpatia.
"Він на початковій стадії був спланований через Румунію, Угорщину, Польщу і на країни Балтії. Фактично сьогоднішня угода між міністерствами передбачає залучення і України. Зокрема, напрямок від Одеси через Вінницю і Львів з виходом на цей евробан Via Carpatia", - пояснив він .

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів