ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жодної ділянки землі учасникам АТО не виділили у Трускавці, Моршині та Роздолі

Ділянки просять виділяти громади, наближені до Львова
Depo.
29 вересня 2015 16:50
ФОТО: depo.ua

У Львівській області такі міста як Новий Розділ, Трускавець, Моршин не виділили жодної земельної ділянки для учасників антитерористичний операції, а у Яворівському та Кам'янка-Бузькому районах не надали землі для військовослужбовців-мешканців Львова. Про це повідомив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської облдержадміністрації Володимир Лаврін, пише Depo.Львів.

"Загалом на Львівщині більше 70% учасників АТО отримали земельні ділянки для індивідуального будівництва, садівництва та інших потреб, - розповів Володимир Лаврін. - Однак є проблема із забезпеченням землею учасників АТО, які проживають у місті Львові. Їх тут налічується понад 2 000 осіб".

Оскільки в межах міста знайти таку велику кількість ділянок складно, тому було прийнято рішення звернутися до найближче розташованих до Львова міст та районів щодо виділення земельних наділів.

Уже цього року 130 львів'ян-учасників АТО отримали землю під індивідуальне будівництво, зокрема, у Пустомитівському районі виділено 65 ділянок, Жовківському - 50 та Городоцькому - 15.

Однак, за словами Володимира Лавріна, є випадки, коли місцеві ради не завжди йдуть назустріч у питанні забезпечення земельними ділянками військовослужбовців, які проживають у Львові.

Зокрема, він навів приклад Скнилівської сільської ради, яка виділила цього року 400 земельних ділянок, і лише 10 з них віддали учасникам АТО-львів'янам.

Більше новин про виділення землі для учасників АТО читайте на Depo.Львів.