ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жителі Львівщини допомагатимуть охороняти кордон

Повідомлятимуть про незаконних мігрантів і контрабандистів
Depo.
3 серпня 2015 10:47
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Депо.Львів з посиланням на нараду представників прикордонних служб з громадськими організаціями, жителі області допомагатимуть охороняти пункти пропуску через державний кордон.

Прикордонники та активісти обговорили спільні дії для запобігання незаконній міграції та економічній контрабанді, а особливо у пунктах пропуску "Краковець", "Шегині" та "Рава-Руська".

У дискусії взяли участь начальник відділу прикордонного контролю штабу Західного регіонального управління Дмитро Ільчинський, директор департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськості облдержадміністрації Галина Гречин, а також представники громадськості Львівщини, зокрема Громадської ради при ОДА, ГО "Агенція розвитку підприємництва жінок та молоді" та інші.

"На сьогодні головними загрозами на державному кордоні є незаконна міграція, у тому числі на каналах міжнародного сполучення, та економічна контрабанда, як у пунктах пропуску, так і за ними. Найбільш загрозливими напрямками щодо переправи економічної контрабанди є пункти пропуску "Краковець", "Шегині" та "Рава-Руська", - зауважив Ільчинський.

Представники громадських організації запевнили, що готові допомогти органам прикордонної державної служби, проте для цього слід вибудувати якісний механізм спільної роботи. За їх словами, така співпраця можлива лише за умови, якщо кожна зі сторін чітко розуміти своє завдання і не перекладатиме відповідальність на інших.

Більше новин  про Львів і областьь читайте на Depo.Львів.