ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жителі двох населених пунктів області пікетували Львівську залізницю

Вони стверджують, що їх приватні земельні ділянки забирають через те, що вони дуже близько до колії
Depo.
12 серпня 2015 08:55
ФОТО: depo.ua
Жителі двох населених пунктів області пікетували Львівську залізницю
Жителі двох населених пунктів області пікетували Львівську залізницю

Як повідомляє кореспондент Depo.Львів головний офіс Львівської залізниці пікетували мешканці смт Брюховичі та с. Рясна-Руська.Вони вимагали, щоб залізничники не забирали їх земель, відведених під житлові будинки та поля. 

Пікетувальники тримали плакати з написами: "Геть руки від приватної власності", "Геть злодійські лапи від моєї хати", "Не дамо технічному банкруту - залізниці - землі дідів-прадідів".

А за словами представників Львівської залізниці ці люди самостійно захопили землі біля колії, але пікетувальники кажуть, що мають всі необхідні документи, затверджені рішенням сільради та акти на землю.

Заступник начальника служби з управління майновими та земельними ресурсами ЛЗ Роман Бобеляк поввдомив, що ніяких мотивів підприємство не переслідує, адже власником земель є держава. Згідно з будівельними нормами селяни не мали права зводити будинки менше, ніж за 100 метрів від колії.

Пікетувальники ж стверджували, що будинки були збудовані ще задовго до будівництва колії в у них є усі документи на будинки.

"Люди прийшли відстоювати свої права на землю, залізниця відстоює свої права на землю. Ми йдемо в суди, суддя вирішує, хто правий, а хто ні. У свій час Брюховицька селищна рада роздавала землю, яка їм не належала, з нами не погоджували. Тому зараз склалася така ситуація", - зазначив начальник служби з управління майнових та земельних ресурсів Львівської залізниці Дмитро Лазарєв.

"В нас хати з 18-го року стоять, в нас є квитанція за сплату за землю. І суддя каже: доведіть, що то є сплата за ту землю. А залізниця не сплачувала за ту землю - в нас є довідка з податкової, що залізниця не сплачує за землю ніякого податку", - розповіла мешканка Рясне-Руської.

Натомість представники магістралі запропонували створити комісію, аби ще раз вийти на місце, вивчити позицію всіх сторін та встановити об'єктивний стан справ аби дійти до компромісу із місцевими мешканцями.

Більше новин про проблеми з виділенням землі читайте на Depo.Львів.

Мітки: #