ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Футболістки відвідали поранних військових у Львові

Усі військові, які перебувають на лікуванні, отримали квитки-запрошення на майбутні матчі української збірної із командами Румунії та Франції
Depo.
22 жовтня 2015 11:15
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на Федерацію футболу України.

Троє гравців і головний тренер жіночої збірної команди України провідали поранених героїв АТО у Львівському військовому госпіталі.

Жіноча збірна відвідала військових у Львові - фото 1

Подібний візит, аби висловити свою вдячність героям АТО, котрі відстоюють незалежність на Сході нашої держави, підтримати поранених військовослужбовців та запитати про їхні потреби, став вже доброю традицією для представниць головної команди "синьо-жовтих".

Жіноча збірна відвідала військових у Львові - фото 2

Лідія Шпак, Яна Калініна та Ірина Кочнєва разом із керманичем збірної Володимиром Ревою навідалися у Львові до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

Жіноча збірна відвідала військових у Львові - фото 3

Футболістки збірної побажали воякам якнайскорішого одужання, подарувавши їм сувеніри з символікою національної команди та зробивши декілька пам’ятних фотознімків. Усі військовослужбовці, які перебувають на лікуванні, отримали квитки-запрошення відвідати майбутні матчі української збірної із командами Румунії та Франції.
Жіноча збірна відвідала військових у Львові - фото 4

Більше новин про бійців АТО читайте на Depo.Львів.