Збірна Львівщини виборола ІІІ місце з легкоатлетичних багатоборств

1-2 липня в Таллінні відбудеться командний Чемпіонат Європи з багатоборств

У підсумку ІІІ місце на чемпіонаті України з легкоатлетичних багатоборств посіла збірна Львівської області та шосте – у командному заліку з 26 представлених. Чемпіонат, який відбувався у Луцьку, зібрав понад 530 учасників. Про це пише Depo.Львів з посиланням на заступника начальника управління молоді і спорту ЛОДА Оксану Вацебу.

Так, чемпіоном України з десятиборства став Василь Іваницький (тренер Любов Петринець). Він набрав 7 624 очки за підсумком десяти видів і пройшов відбір до складу збірної України на командний Чемпіонат Європи з багатоборств, що відбудеться 1-2 липня в Таллінні.

Першість у бігу на дистанції 3 000 метрів з перешкодами виборов Роман Ростикус (тренер Віталій Тарнакін). Він подолав дистанцію за 9:00.70.

На цій же дистанції серед жінок "бронзу" здобула Оксана Райта, яка показала на фініші час 10:26.22.

Ще одну нагороду приніс команді Дмитро Дем'янюк в стрибках у висоту з результатом 2.24 м. Він є володарем рекорду командних чемпіонатів Європи (2.35 м.), який встановив ще у 2011 році.

Обидва переможці увійшли до складу національної збірної команди, що представлятиме Україну на командному чемпіонаті Європи у Франції (Лілль) 24-25 червня.

Також на п'єдестал пошани в стрибках у висоту піднявся Вадим Кравчук. Він встановив особистий рекорд – 2 м 21 см, і з цим результатом став бронзовим призером командного чемпіонату України.

Нагадаємо, на Кубку світу з авіамодельного спорту серед лідерів стали жовківчани.