Затверджено зміни до бюджету Львова на 2018 рік

Департаменту житлового господарства та інфраструктури збільшать видатки з бюджету розвитку на суму 426,8 тис. грн. на внески до статутного капіталу ЛКП "Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг"

Затверджено зміни до бюджету Львова на 2018 рік. Про це повідомляє Depo.Львів. За словами директора департаменту фінансової політики ЛМР Олега Іщука, відповідно до ухвали, буде збільшено видатки на 8 млн грн. для забезпечення належного рівня зарплати працівникам груп централізованого обслуговування закладів освіти та централізованих бухгалтерій. Також ці кошти спрямують на видалення дерев на території закладів освіти, закупівлю продуктів харчування для садочків, придбання обладнання для відкриття нових груп та оплату послуг із вивезення відходів, за рахунок економії коштів, передбачених на виплати стипендій учням профтехзакладів освіти (з 1 вересня зменшився контингент учнів).

Окрім того, ухвалою передбачено збільшення видатків Галицькій районній адміністрації на 1,5 млн. грн. для проведення поточного ремонту будинку № 22 на вул. Шота Руставелі, та управлінню соціального захисту — на заробітну плату працівникам Центру соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і внутрішньо переміщених осіб — на суму 160,7 тис. грн., за рахунок зменшення видатків виконкому, передбачених на виконання рішень судів.

Також департаменту житлового господарства та інфраструктури збільшать видатки з бюджету розвитку на суму 426,8 тис. грн. на внески до статутного капіталу ЛКП "Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг", за рахунок зменшення видатків загального фонду на благоустрій. Водночас управлінню культури збільшать видатки із загального фонду на суму 474,6 тис. грн., для забезпечення поточних видатків підпорядкованих установ.

Крім того, залишок коштів, у сумі 694,5 тис. грн., що склався на 01.01.2018 за рахунок повернення позичальниками раніше наданих кредитів, спрямують на Програму забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян Львова на 2018 рік.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів