UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Засуджено львів’янина, який вчиняв домашнє насильство стосовно своєї матері

Обвинувачений, перебуваючи в будинку за місцем свого проживання, на ґрунті неприязних відносин, вчинив фізичне насильство щодо своєї матері і спричинив останній легкі тілесні ушкодження

Засуджено львів’янина, який вчиняв домашнє насильство стосовно своєї матері. Про це Depo.Львів повідомили у прокуратурі Львівської області.

Львівською місцевою прокуратурою №2 доведено вину раніше судимого 37-річного львів’янина, який обвинувачувався у вчиненні злочину, передбаченого ст.126-1 КК України (домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи).

Обвинувачений, перебуваючи в будинку за місцем свого проживання, на ґрунті неприязних відносин, вчинив фізичне насильство щодо своєї матері і спричинив останній легкі тілесні ушкодження.

Вироком Шевченківського районного суду м.Львова від 05 серпня 2019 року порушника визнано винним у вчиненні інкримінованого злочину та, на підставі ст.71, 72 КК України, засуджено до остаточного покарання у вигляді одного року та семи днів обмеження волі.

У Львові серед дороги помер чоловік (ФОТО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook