ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Заступників голови ГУ ДФС у Львівській області узгодять з громадськістю

Голова Львівської обладміністації Олег Синютка провів зустріч з потенційним очільником фіскального відомства області Ігорем Кондро
Depo.
10 серпня 2015 16:59
ФОТО: depo.ua
Заступників голови ГУ ДФС у Львівській області узгодять з громадськістю
Заступників голови ГУ ДФС у Львівській області узгодять з громадськістю

Як повідомляє Depo.Львів, з посиланням на зустріч Синютки з Кондро, одним із принципових питань на сьогодні залишається процедура призначення заступників керівника Головного управління ДФС у Львівській області та начальників податкових інспекцій у районах. Синбтка вважає, що важливо визначити чіткі критерії до осіб, які повинні займати ці посади, та обрати їх публічно разом із громадськістю.

"Зовсім не допустиме призначення за гроші, чи якусь іншу винагороду керівництва податкових у районах та області. Всі лобістські речі слід відсунути на другий план. Адже ми повинні показати усім приклад, що це реально зробити правильно та швидко", - заявив губернатор.

Кондро погодився з такою умовою, зокрема у разі призначення на посаду керівника ДФС Львівщини, він запропонує усім своїм заступникам написати заяву на звільнення. "Всі заступники голови служби та начальники інспекцій призначатимуться лише спільно з громадськістю. Усі невдоволення, перестороги можна буде висловити на кадровій комісії", - запевнив він.

Серед інших вимог, які висловив Синютка до майбутнього керівника фіскального відомства Львівщини - щоквартальний публічний звіт та створення Громадської ради при управлінні ДФС.

Більше новин Львова і області читайте на Depo.Львів.