За злісне ухилення від сплати аліментів лучанин відбуватиме реальне покарання

Не стало наукою для 40-річного лучанина покарання, призначене йому вироком Луцького міськрайонного суду в 2015 році

За злісне ухилення від сплати аліментів лучанин відбуватиме реальне покарання. Про це Depo.Львів повідомили у прокуратурі Волинської області.

Так, вперше безвідповідального батька засуджено до одного року обмеження волі за злісне ухилення від сплати аліментів на утримання неповнолітньої дочки. Однак,  умовно-достроково звільнившись від відбування цього покарання майже на чотири місяці, він продовжив свою бездіяльність, не задумуючись, як і за що з 2013 року живе його дитина.

За наполегливої позиції прокурорів Луцької місцевої прокуратури горе-батька визнано винним у вчиненні злісного ухилення від сплати аліментів на утримання дитини, вчиненому особою, раніше судимою за вчинення цього ж злочину.

Однак, не погодившись із вироком Луцького міськрайонного суду про його засудження до покарання у виді обмеження волі на строк два роки один місяць та вважаючи, що суд призначив занадто суворе покарання, обвинувачений оскаржив його до суду апеляційної інстанції.

Проте, Волинський апеляційний суд залишив вирок місцевого суду без зміни. Отже, наступні два роки й один місяць зловмисник буде нести відповідальність за свої діяння.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів