За що Президент може звільнити львівського губернатора

Олег Синютка піднявся з сьомого на шосте місце у рейтингу голів обладміністрацій

За що Президент може  звільнити львівськ…

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на "Ділову столицю", зараз губернатори разом з урядом і парламентом готуються до великого переформатування влади. Лише кілька керівників регіонів можуть бути впевнені в тому, що вони збережуть свої пости. Наприклад, точно не позбудеться свого крісла голови КМДА Віталій Кличко, переобраний мером столиці.

При прийдешньому переділі влади в якості офіційних причин звільнень губернаторів традиційно прозвучать погані показники соціально-економічного розвитку

Деякі голови облдержадміністрацій намагаються врятуватися від звільнення, демонструючи контроль над обласними радами. А деякі гадають, чи не піти їм самим. Майже всі губернатори за підсумками місцевих виборів стали депутатами обласних рад від БПП "Солідарність", і дехто з них сподівається забезпечити собі політичне майбутнє, пересівши в крісло голови облради.

Серед факторів, які визначать долю глав ОДА, будуть, звичайно, і результати, отримані президентською партією на місцевих виборах, і рівень довіри до конкретних персоналій з боку Президента, і наявність відповідної заміни. Хоча в якості офіційних причин звільнень, швидше за все, традиційно прозвучать погані показники соціально-економічного розвитку відповідних областей.

Губернатор Львівської області Олег Синютка піднявся з сьомого на шосте місце в рейтингу голів обладміністрацій, поліпшивши свою суму балів з 27,5 до 35,5. Він був призначений в кінці минулого року і за перші дев'ять місяців своєї роботи домігся лідируючих позицій області по динаміці сфери послуг: обсяг наданих послуг зріс у фактичних цінах в 1,84 рази.

Також Львівшина на другому місці за динамікою роздрібної торгівлі та вийшла на третє місце за темпами житлового будівництва (270,4 кв. м загальної площі введеного в експлуатацію житла на 1000 жителів), обігнавши столицю і відстаючи тепер тільки від Київської та Івано-Франківській областей. Третє місце у Львівщини і по динаміці будівництва (зростання на 6,9%).

Крім того, область увійшла до п'ятірки регіонів з найменшим скороченням чисельності штатних працівників. Однак цей результат нівелюється високою часткою працівників, відправлених у неоплачувані відпустки. Ця частка досягла 1,2% (гірше тільки на Хмельниччині), а загальна чисельність працівників, які стали жертвами такого способу економії, склала 6 тис.

Також, 43,6 тис. працівників Львівщини, або 9% від загального числа, були переведені на неповний робочий тиждень (за цим критерієм область у вісімці найгірших). На Львівщині зафіксований дуже великий стрибок споживчих цін - на 54,2% порівняно з січнем-вереснем минулого року (ще гірше тільки на Чернігівщині).

За рівнем підтримки БПП "Солідарність" область показала десятий результат серед усіх регіонів - 21,4%.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme