За добу на Львівщині померли 13 пацієнтів із коронавірусом
Загалом в області виявили 112 нових випадків захворювання на COVID-19
- Львів
-
3 січня 2022 11:18

За попередню добу у Львівській області провели 894 дослідження на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 112 осіб. Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА, передає Depo.Львів.
Найбільше нових випадків зафіксували у Львівському районі – 75, з них львів’ян – 58 осіб. У Дрогобицькому районі 14 нових хворих із коронавірусом виявили за добу, у Стрийському – 12. У Яворівському – 6, Самбірському – 4, Золочівському – один. У Червоноградському немає жодного нового хворого.
Окрім того, за минулу добу в області госпіталізували 55 осіб, скерували на самоізоляцію - 560. Аналіз на ПЛР-дослідження набрали вперше у 615 людей. Летальних випадків – 13. В реанімації перебуває 87 осіб, з них на апаратах ШВЛ – 32 пацієнти. Знаходиться хворих в стаціонарах – 935 осіб (ліжкова мережа заповнена на 18,10%), з них вакциновані – 173 особи, в тому числі двома дозами – 144.
За увесь час пандемії у Львівській області COVID-19 підтвердили у 220 678 осіб. Померлих – 6 014 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції – 208 200 осіб.
Нагадаємо, у Львові вже зафіксували перший випадок зараження новим штамом коронавірусної інфекції "Омікрон". Його підхопив депутат Львівської міської ради Андріян Гутник.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 21:45У Львові вшанували памʼять Ірини Фаріон на роковини вбивства ФОТО Відео
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 14:31У Львові з багатоповерхівки випав 19-річний юнак
- 11:25Працівник Львівської митниці погорів на хабарях за безперешкодне розмитнення авто
- 15:50За пів року у 22 медзакладах країни проведено 304 пересадки органів
- 12:22У двох областях очікують підвищення рівня води
- 09:59Мер Львова уточнив наслідки ворожої нічної атаки ФОТО
- 08:40Обстріл Львова: Є поранені та руйнування (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 12:01На Львівщині в автотрощі за участі автобуса міжнародного сполучення постраждало понад 30 людей (ФОТО) ФОТО
- 09:32У Львові через потужні зливи вийшла з берегів річка Зубра. Місцями рівень води сягає трьох метрів ФОТО
- 09:20"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Чопа (ГРАФІК)
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 16:25Викрали мільйон і авто: На Львівщині за напад на підприємця та його родину судитимуть банду
- 10:31На кордоні затримали 19-річного львів'янина: Це його 13-та невдала спроба втечі з країни ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 14:29В українських потягах побільшало жіночих купе
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 21:50На Закарпатті рятували 19-річну львів'янку, яка травмувалась біля водоспаду Шипіт ФОТО