ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З травня за субсидіями звернулось 45,1 тис. сімей

Бланки заяв про призначення житлової субсидії залишились незмінними
Depo.
31 серпня 2015 15:10
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на Львівську міську раду.

За призначенням державної житлової субсидії за новими спрощеними умовами до відділів соціального захисту управління соціального захисту упродовж травня-серпня 2015 звернулось 45,1 тис. сімей.

З 21 липня 2015 набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 № 475 "Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій".

Постановою, зокрема, спрощено форму декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії: виключено розділ II - декларування розміру отриманого доходу. Тобто, зазначається лише вид доходу (пенсія, стипендія, заробітна плата...) та назва організації, де отримуються доходи, при цьому не вказується сума доходу.

Нові бланки декларацій для оформлення субсидії мешканці отримають через поштові відділення.

При цьому бланки заяв про призначення житлової субсидії, які роздано мешканцям у квітні 2015, залишились незмінними.

На даний час відділи соціального захисту скерували запити до Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби, ЛКП (ОСББ) на понад 56,6 тис. сімей, які подали заяви про призначення субсидії.

При оформленні субсидії зняті обмеження щодо майнового стану (окрім витрат, зокрема, на придбання житла, дорого вартісних товарів тощо на суму понад 50 тисяч гривень), щодо наявності у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні, щодо здачі в найм житлового приміщення, наявності у володінні членів сім'ї кількох транспортних засобів.

Більше новин про субсидії на Львівщині читайте на Depo.Львів