З 6 травня львів’ян позбавлять води

"Львівтеплоенерго" планує проведення гідравліку мережі, до якої під’єднано більше 1000 житлових будинків

Теплопостачальні підприємства Львова — ЛМКП "Львівтеплоенерго" і ЛКП "Залізничнетеплоенерго" готуються до нового опалювального сезону 2019−2020 року. Першим етапом підготовки до ремонтної кампанії є проведення гідравлічних випробувань теплових мереж. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛМР.

Так ЛМКП "Львівтеплоенерго" і ЛКП "Залізничнетеплоенерго" з 6 травня розпочинають проведення щорічних гідравлічних випробувань теплових мереж, з метою виявлення дефектів, що підлягають ліквідації під час літнього ремонтного періоду, а також перевірки щільності та механічної міцності трубопроводів та арматури. На час проведення гідравлічних випробувань і ліквідації виявлених пошкоджень на трубопроводах буде призупинено подачу гарячої води.

Зокрема, ЛМКП "Львівтеплоенерго" планує проведення гідравліку мережі, до якої під’єднано більше 1000 житлових будинків. ЛКП "Залізничнетеплоенерго" проводитиме гідравліку мережі, до якої під’єднано більше як 300 будинків.

Як повідомляють у ЛМКП "Львівтеплоенерго", з 6 травня відбуватиметься гідравліка теплових мереж від ТЕЦ-1, ТЦ "Південна" і ТЦ "Північна".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів