ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Японці хочуть робити бізнес на Львівщині

Fujikura має намір побудувати в області завод з виробництва автомобільної електропроводки
Depo.
7 серпня 2015 14:41
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням директора Львівського регіонального центру з інвестицій та розвитку Олега Кахновця, компанія Fujikura (Японія) має намір побудувати у Львівській області завод з виробництва автомобільної електропроводки.

Зокрема, в четвер, відбулася зустріч міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абрамовічуса з генеральним директором "Фуджікура Аутомотів Європа" і першим заступник голови обласної державної адміністрації Ростиславом Замлинським.

Японська компанія підтвердила, що розглядає Львівщину, як область в якій планує розмістити сучасне підприємство з виробництва кабельної продукції.

Під час зустрічі сторони обговорили питання дозвільного, міграційного та податкового законодавства України, а також питання навчання персоналу та забезпечення роботи підприємства трудовими ресурсами.

Компанія Fujikura заснована в Японії в 1885 році. На сьогодні вона налічує майже 44 тис. співробітників. Зокрема, представництва компанії є в США, Великій Британії, Сінгапурі, Малайзії, Таїланді, Китаї, В'єтнамі, Індії й Росії.

Серед основних напрямів діяльності: виробництво автомобільної електропроводки, оптоволоконні системи передачі даних, електросистеми, оптичне волокно й кабель, обладнання для монтажу волоконно-оптичного кабелю, електрокомпоненти.

Більше новин економіки читайте на Depo.Львів.