Марімба і діагностика немовлят: Які проєкти львів'яни обрали для реалізації з Громадського бюджету

У місті завершилося голосування за проєкти Громадського бюджету Львова

Марімба і діагностика немовлят: Які проє…

У Львові завершилося голосування за проєкти Громадського бюджету. Цьогоріч участь у ньому взяли понад 100 тисяч львів’ян, чим встановили новий рекорд за кількістю голосів, перевищивши у п'ять разів кількість від старту Громадського бюджету.

Як розповів начальник управління "Секретаріат ради"  Львівської міськради Юрій Лукашевський, цьогоріч на участь у конкурсі було зареєстровано близько 200 проєктів. Відтак, у 2020 році за кошти міського бюджету планують реалізувати понад 50 проєктів-переможців.  Depo.Львів вивчив найцікавіші з них.

"Дай немовляті шанс на повноцінне життя" Сучасне діагностичне обладнання в пологовий на Раппопорта, 8"

Це проєкт із розлогою назвою, який набрав найбільшу кількість голосів львів'ян. За нього проголосували 6818 мешканців міста Львова. 

"Сьогодні виникла потреба у "перезавантаженні" діагностичного обладнання: новітня ультразвукова система експертного рівня в кабінет УЗД; інноваційна станція спостереження за станом малюка під час пологів в кожен пологовий зал. Це дозволить вчасно виявити вади розвитку чи гіпоксію у плода. Отож, краще попередити патологію, аніж потім лікувати недуги!" – розповіли автори проєкту.

"СЗШ №30 Мультифункційна зона відпочинку та навчання "Простір для розвитку"

Як розповіли автори, метою проєкту є комплексна реконструкція шкільного подвір'я, створення сучасних умов для проведення уроків та організації дозвілля мешканців мікрорайону, особливо дітей та молоді. На території шкільного подвір'я планується зробити мультифункціональні тематичні зони із футбольним полем, волейбольним та баскетбольним майданчиками, спортивними тренажерами, ігровим майданчиком.

"Збережи озеро на Панча"

Львів'янам дуже бракує моря, або хоча б чистих водойм, де можна було б купатися у спеку. Тому проєкт під назвою "Збережи озеро на Панча", не лише активно обговорювали, за нього ще й дуже багато містян проголосували. Він набрав 2305 голосів.  

"Унікальна еко-система у центрі міста, куточок природи серед мегаполісу,улюблене місце відпочинку дітей та дорослих. Реалізація проекту сприятиме очищенню води та водойми без втручання у їх життєдіяльність та збереже озеро для майбутніх поколінь!" – зазначили автори проекту.

"Марімба для музичної школи №2"

Те, що Львів – культурна столиця України відомо всім. Тут можна замилуватися і співом вуличних музик, і грою незвичайних музичних інструментів. Один із них може з'явитися у львівській музичній школі. Цей проект підтримали більше двох тисяч львів'ян, а саме – 2761.

"Марімба — це унікалний інструмент, який немає жодна музична школа. Марімба — ударний музичний інструмент, що складається з укріплених на рамі дерев'яних брусків-клавіш та дерев'яними або металевими трубами-резонаторами. Хроматично налаштована клавіатура має два ряди та діапазон 5 2/3 октав — від С до g4", — розповів автор проєкту Богдан Кунда. 

"Скейт-парк на Стрийській"


Львів'яни обожнюють екстрим. Скейтборд, стрітборд, агресив-ролики, велосипеди ВМХ, самокат – те, чим дуже хочуть займатися на Стрийській.

"Даним проєктом пропонується облаштування скейт-парку площею близько 1200 кв.м, що стане найбільшим майданчиком для екстремальних видів спорту у Львові. Мікрорайону, місту та країні потрібна здорова та думаюча, активна молодь, починати потрібно з себе, розвивати сім’ю, родину, державу – з користю проводячи дозвілля. Тож, якщо вам, дорогі львів’яни, важлива така позиція – голосуйте за даний проєкт", – розповіли автори.

Зазначимо, що загалом на реалізацію проєктів Громадського бюджету наступного року виділено понад 42 мільйона гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"