ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Які дороги відремонтують у Львові

У 2018 році капітальний ремонт доріг Львова продовжать: серед стратегічно важливих об'єктів - вул. Личаківська, Замарстинівська, Пластова, пл. Двірцева

Depo.
17 квітня 2018 10:14
ФОТО: depo.ua

У 2018 році триватимуть масштабні роботи з капітального ремонту доріг Львова. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. Серед стратегічно важливих і пріоритетних об'єктів - завершення ремонту вул. Личаківської, ремонт вул. Замарстинівської, вул. Пластової, вул. Зеленої, будівництво гравійної дороги до житлового масиву "Білогорща", реконструкція пл. Двірцева та ін. Роботи проводяться за кошти міського бюджету Львова та кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку. Також цього року буде виготовлено проектну документацію для капітального ремонту вул. С. Бандери, вул. Шевченка, та ін.

"Ремонт вулично-шляхової мережі можна розділити на два блоки: це поточний ремонт – ліквідація аварійної ямковості, і капітальний ремонт. Капітальний ремонт ми можемо розглядати в розрізі замовників. В основному це є районні адміністрації, департамент житлового господарства та інфраструктури та ЛКП "Львівавтодор".

Щодо обсягу коштів, які плануємо інвестувати цього року, то ЛКП "Львівавтодор" і департаменту ЖГІ передбачається близько 578 млн грн., районним адміністраціям на капітальний ремонт вулиць, доріг, дворів, тротуарів передбачено близько 73 млн. грн, і на поточний ремонт, утримання і ліквідацію аварійної ямковості передбачено близько 46 млн. грн.

Пріоритетними для проведення ремонту є вулиці, де найбільша аварійна ситуація, найбільше звернень мешканців, представників депутатського корпусу. Тому, завжди, вкінці року, проводимо планування на наступний рік, визначаємо найбільш стратегічні об'єкти і подаємо відповідні запити на фінансування з бюджету. Також на ремонт доріг отримали інвестиційний позиковий ресурс з міжнародних фінансових інституцій", - розповів Олександр Одинець, начальник управління інженерного господарства ЛМР.

За його словами у 2018 році основні роботи проводяться та будуть проводитися на багатьох об'єктах. Зокрема, відбуватиметься реконструкція вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф'яної). Кошторисна вартість об'єкта – 94 150,153 тис. грн.. Передбачено видатків на 2018 рік – 30 000,0 тис грн. Проект виготовлений у 2015 р інститутом ДПІ "Містопроект" на замовлення департаменту житлового господарства та інфраструктури і у 2017р переданий для його реалізації ЛКП "Львівавтодор".

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube