Які авіарейси відкриють зі Львова цього року

Навесні компанія Wizz Air відкриває чотири нові рейси з аеропорту "Львів"

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на прес-службу аеропорту "Львів", у 2018 році зі Львова заплановане відкриття семи нових напрямків, які запланували чотири авіакомпанії.

Навесні компанія Wizz Air відкриває чотири нові рейси з аеропорту "Львів" в Гданськ, Катовіце, Дортмунд та Лондон. У Гданськ та Катовіце польоти розпочнуться з 26 березня, двічі на тиждень (понеділок та п'ятниця). У Катовіце з 20 червня частота збільшиться до чотирьох разів на тиждень (понеділок, середа, п'ятниця та неділя).

Також з 26 березня будуть запущені рейси до Дортмунда, хоча раніше їх початок анонсували лише на 21 травня. Польоти будуть виконуватися двічі на тиждень — по понеділках і п'ятницях. Великий попит на квитки змусив перенести і дату запуску перельотів у Лондон (аеропорт Лутон) з вересня на 1 травня 2018 року. Рейс буде здійснюватись тричі на тиждень: по вівторках, четвергах і суботах.

З 27 березня авіакомпанія LOT розпочне авіасполучення між Львовом та Ольштином. Перельоти будуть виконуватися два рази в тиждень у вівторок та суботу. Політ зі Львова до Ольштина буде виконуватись у часовий проміжок між виконанням рейсів Варшава-Львів-Варшава.

На місяць пізніше, з 27 квітня, розпочнуться прямі рейси Львів-Барселона від авіакомпанії МАУ. Польоти у Барселону будуть виконуватись один раз на тиждень у п'ятницю, а з 19 червня 2018 року рейс буде перенесено на вівторок. На сьогоднішній день бронювання та продаж квитків поки не відкрито.

Окрім того, авіакомпанія YanAir анонсувала відкриття рейсу в Батумі. Спочатку польоти до Грузії будуть відбуватися один раз на тиждень, щоп'ятниці, а з 19 червня буде додано другий рейс – у вівторок.

Нагадаємо, львівський аеропорт за рік відкрив 9 нових напрямків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів