ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нельвівські будні львівського губернатора: Куди "катався" по роботі та як відпочивав Синютка

У 2017 році очільник Львівської області відзначився регулярними поїздками до української столиці та Польщі

Depo.
9 січня 2018 12:00
ФОТО: depo.ua

Depo.Львів вже писало про те, як брали відпустки мер Львова та його заступники, куди вони "каталися" по роботі і скільки за це отримали "добових". Цього разу ми зацікавилися головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою: скільки він перебував у відпустках, відрядженнях і на "лікарняних".

Краще за Польщу тільки Київ

Цього року львівський губернатор був у відрядженнях 14 разів. У першу, другу і третю робочі поїздки Олег Михайлович послав себе до столиці. Це було 24 січня, 7 та 24 лютого. Мета усіх трьох візитів - вирішення актуальних питань соціально-економічного розвитку області в Кабінеті Міністрів України та Адміністрації Президента України.

Четверте відрядження голови Львівської облдержадміністрації було закордонним: 4 березня Синютка вирушив до села Млини (Польща) для участі у заходах з нагоди відзначення 202-ї річниці від дня народження о. Михайла Вербицького, автора музики Державного Гімну України "Ще не вмерла Україна".

А вже за десять діб Синютка знову був у Києві. Мета та ж, що й попередні три рази перебування у столиці України - вирішення актуальних питань соціально-економічного розвитку області в Кабінеті Міністрів України та Адміністрації Президента України. Щоправда, цього разу його відрядження було дводенним – 14-15 березня.

За п'ять днів львівський губернатор знову поїхав зі Львова до столиці. Цього разу - для участі у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка. Засідання відбулося 20 березня.

Пробувши у Львові менше доби після повернення, Синютка вирушає до Кракова (Польща) - 22 березня він брав участь у тристоронній зустрічі керівництва Львівської області, Малопольського воєводства та землі Тюрингія для обговорення потенційних векторів співробітництва.

10-11 квітня та 25-26 квітня Синютка вкотре провів у столиці. Там він знову вирішував актуальні питання соціально-економічного розвитку області в Кабінеті Міністрів України та Адміністрації Президента України. А за кілька днів вже їхав до польського Перемишля, де 30 квітня взяв участь у вшануванні 70-х роковин акції "Вісла" та участі у ІІІ Конгресі українців Польщі, на якому обговорювалися різні аспекти ставлення до тих подій.

7-8 червня львівський губернатор був у Києві... так-так, "для вирішення актуальних питань соціально-економічного розвитку області" та "участі в нараді стосовно готовності інфраструктури до безвізового режиму". А 11 червня знову вирушив у робочу поїздку, і знову до польського Перемишля. Мета поїздки - вшанування похованих на Українському військовому цвинтарі та участі в заході "Свято української національної пам'яті" в Пикуличах.

Далі був місяць перерви, і 10-11 липня голова обладміністрації звично провів у Києві. Для вирішення чергових актуальних питань соціально-економічного розвитку області в Кабінеті Міністрів України та Адміністрації Президента України.

Наступний вояж був аж на початку осені: 5-6 вересня Синютка взяв участь у нараді з проблемних питань функціонування пунктів пропуску на західній ділянці державного кордону, яка відбулася у Києві.

Як повідомили Depo.Львів у облдержадміністрації, сума добових витрат Синютки за час відряджень в межах України за 9 місяців 2017 року склала 660 грн. А от скільки "добових" отримав він за свої закордонні відрядження, обладміністрація приховала.

Релаксу багато не буває

Голова Львівської обласної державної адміністрації минулоріч був у відпустці протягом 23 днів. Свою відпустку львівський губернатор поділив на дві частини: зимову і літню. Першу відпустку, тривалістю 11 календарних днів, Синютка взяв з 11 до 21 лютого. Другу, тривалістю 13 календарних днів - з 28 липня до 9 серпня. На це він отримав 15 020 гривень відпускних.

У попередньому, 2016 році львівський губернатор релаксував трохи більше - протягом 27 днів і у три підходи: з 12 до 23 лютого, з 11 до 13 червня та з 28 липня до 8 серпня.

На здоров'я скарг немає

На "лікарняному" Синютка у 2017 році не перебував. "Відтак, допомога з тимчасової непрацездатності не призначалась", - повідомили у львівській обладміністрації у відповідь на запит Depo.Львів.

Як видно з відповідей на запити, найбільше Синютка полюбляє їздити у відрядження до Києва – "вирішувати актуальні питання соціально-економічного розвитку області". Робить він це мінімум раз на місяць, а то й частіше. Також любить Польщу – покладати квіти і вести бесіди на тему українсько-польських стосунків. А ще Синютка має добре здоров'я, зміцнити яке, вочевидь, допомагають відпустки у різні пори року.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів