UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Як утеплюються і змінюються сихівські багатоповерхівки (ФОТО)

У проєкті "Енергоефективний район Львова" на Сихові побільшало учасників

Як утеплюються і змінюються сихівські ба…

Про це пише Depo.Львів з посиланням на пресслужбу Львівської міськради.

Під час другої хвилі було відібрано ще 18 активних ОСББ, які планують модернізувати свої будинки. Загалом "Енергоефективний район" тепер налічує 31 будинок.

"ОСББ — учасники проєкту, беруть участь у програмі "Енергодім" Фонду енергоефективності за технічної та фінансової підтримки GIZ та Львівської міської ради. Зараз новообрані будівлі проходять енергоаудити для отримання рекомендацій фахівців щодо енергоефективних заходів для зменшення витрат на енергоресурси. За результатами енергоаудитів співвласники на Загальних зборах ОСББ приймають рішення щодо участі в програмі "Енергодім". За умовами програми, ОСББ зможуть відшкодувати до 70% витрат на заходи із енергоефективності", – йдеться у повідомленні.

ОСББ багатоповерхівок на вул. Антонича 32 та 26, а також — вул. Драгана 8 стали першими, які в рамках проєкту "Енергоефективний район Львова", розробили проєктно-кошторисну документацію, отримали погодження Фонду енергоефективності та приступили до виконання робіт з термомодернізації.

"Середня очікувана економія енергії на будинок після впровадження заходів становить 37% або 533 кВт год/рік. Зменшення споживання енергії також означає скорочення викидів СО2, в середньому 130 тон/рік на будинок. Таким чином мешканці не лише покращують умови проживання, а й заощаджують кошти на енергоресурси і зменшують свій негативний вплив на довкілля", — повідомили координатори проєкту "Енергоефективний район Львова".

Проєкт "Енергоефективний район Львова" реалізує в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини та у співпраці із Львівською міською радою. Головне завдання проєкту — показати переваги комплексної модернізації району, а не лише окремих багатоповерхівок. Саме тому під час реалізації енергоефективного району відбувається узгодження діяльності з проєктом модернізації централізованого теплопостачання Львова, що втілюється за кошти ЄБРР на замовлення Львівської міськради.

Нагадаємо, забудовника зобов'язали знести частину хмарочоса у Львові.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"