Як у Садового продовжують боротись із рекламою у Львові

Звернення про бездіяльність поліції під час демонтажу самовільно розміщених рекламних конструкцій на вул. Сяйво, 12 адресують керівникам правоохоронних органів

Depo.
19 травня 2017 16:47
ФОТО: depo.ua

Щодо бездіяльності працівників поліції у сприянні інженерам КП "Адміністративно-технічне управління" під час демонтажу самовільно розміщених рекламних конструкцій на території ТзОВ "Львівбудкераміка", що на вул. Сяйво, 12, адресують відповідне звернення до керівників правоохоронних органів для проведення перевірки і притягнення до відповідальності винних осіб. Відповідне звернення зачитала на сесії депутат міської ради Вікторія Довжик. Про це пише Depo.Львів.

"На території колишнього керамічного заводу працівники "Адміністративно-технічного управління" виїхали на демонтаж самовільно встановленої рекламної конструкції. У здійсненні своїх обов'язків їм перешкоджали у грубій формі невідомі особи. Було здійснено напад на інженера підприємства і розбито телефон. Наряд поліції, який виїхав, вирішив, що все законно, і не сприяв нашим працівникам у виконанні своїх посадових обов'язків", - повідомила депутат.

З її слва, коли викликали слідчо-оперативну групу, вони їхали більше трьох годин.

"Тому тут ми бачимо бездіяльність органів поліції у сприянні працівникам, які виконують демонтаж самовільно встановлених конструкцій. Спільно з "Адміністративно-технічним управлінням", за моєю участю, був ще один виїзд на територію керамічного заводу, і його представники знов у грубій формі спілкувалися з нами, а в журналістки, яка була з нами, вирвали телефон. Тому знову викликали поліції, щоб зареєструвати дві заяви", - зазначила Вікторія Довжик і додала, що відповідне звернення про проведення перевірки і притягнення до відповідальності винних осіб адресують начальну Залізничного районного відділу поліції.

Натомість міський голова Львова запропонував адресувати його ще й і керівникам обласної та патрульної поліцій міста та Прокурору Львівської області.

"Я б це питання ставив керівнику обласної поліції і керівнику патрульної поліції міста Львова і прокурору Львівської області, щоб вони були залучені до цього процесу. Щоб вони були проінформовані, тому що факти бездіяльності працівників правоохоронних органів, які в даній ситуації мали чітко вибудовувати свою роботу на основі закону, мене бентежать. Тому це питання треба підняти на вищому рівні", - зазначив Садовий.

Зазначимо, що ТзОВ "Львівбудкераміка" господарює на міських землях, на які не має оформлених документів.

Раніше ми писали про те, що у Садового придумали новий хитрий штраф.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів