Як у Садового пробують домовитись із активістами

Ще до наступного пленарного засідання у Львові проведуть слухання актуальних проблем за участі представників громадськості, груп інтересів, депутатів та виконавчих органів з метою обговорення гострих міських проблем

Depo.
17 лютого 2017 11:11
ФОТО: depo.ua

Штурмувати та блокувати сесійну залу — неприпустимий спосіб тиску громадськості на депутатів. Виконавчі органи та депутати мають приділяти більше уваги та часу спілкуванню із громадськістю - короткий підсумок зустрічі щодо питання участі громадян у пленарних засіданнях Львівської міської ради. Про це у "Фейсбуці" пише керівник управління "Секретаріат Ради" Юрій Лукашевський, пише Depo.Львів.

"Учасники: Оксана Маруняк, Богдана Сірків, Леся Турашвіллі, Олег Дудок, Юлія Гвоздович, Юрій Лукашевський, Орест Файфурка, Іванна Фединчук, Юлія Хомчин, Василь Семків, Юрій Діль, Ігор Фещенко, Наталя Кузьма. Також на зустрічі було озвучено зауваження щодо несвоєчасного розгляду запитів на інформацію та звернень виконавчими органами міської ради, в тому числі журналістських та депутатських запитів, прохання змінити процедуру підтримки е-петицій, а саме дозволити голосування через ЦНАП за аналогією із Громадським бюджетом, внести зміни до регламенту щодо запису на виступ та присутність не за день, а хоча б за 2 дні щоб працівники Секретаріату встигали їх опрацювати, ввести різну квоту для надання депутатами дозволу на виступ для громадян, які пройшли процедуру та тих хто намагається виступити поза нею", - повідомив Лукашевський.

З його слів, особливої уваги заслуговує ініціатива, щоб ще до наступного пленарного засідання провести міські слухання актуальних проблем за участі представників громадськості, груп інтересів, депутатів та виконавчих органів з метою обговорення гострих міських проблем та шляхів їх розв'язання.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів