ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як у Садового подбали про дошкільнят

У 2018 році у Львові буде відкрито 21 додаткову групу у садочках

Depo.
16 квітня 2018 11:15
ФОТО: depo.ua

У Львові цьогоріч відкриють додаткові групи групи для дошкільнят. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

У 2018 році буде відкрито 21 додаткову групу у садочках. Це дозволить охопити дошкільною освітою 600 дітей. Групи будуть створені у таких закладах: вісім груп при ДНЗ №156 у Винниках, чотири групи в Будинку школяра на вул. Грінченка, чотири групи у приміщенні на вул. Олесницького (район Левандівка), три групи при СЗШ №70 та дві групи у ДНЗ №17.

"Одна із найважливіших проблем у місті – забезпечення дітей дошкільною освітою. Звичайно, робимо багато, але, на жаль, на сьогоднішній день, не все нам вдалося зреалізувати, оскільки слід врахувати деякі моменти. Те, що у нас в місті виховується більше 1 тис. дітей, які проживають за межами міста Львова. Окрім того, серед цієї тисячі дітей є такі, яким вже виповнилося 6 років. Вони могли би іти до школи, але батьки прийняли рішення про те, що вони ще відвідуватимуть дошкільний навчальний заклад", – розповіла начальниця управління освіти Львівської міськради Зоряна Довганик.

Нагадаємо, у Львові завалилася школа.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube