UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Як у Львові заощадити на опаленні

Мешканцям вкотре нагадують про можливість самостійно регулювати подачу опалення в будинках

Як у Львові заощадити на опаленні…

Мешканцям вкотре нагадують про можливість самостійно регулювати подачу опалення в будинках. Про це пише Depo.Львів.

У Львові з 16 жовтня розпочався опалювальний сезон. У залежності від температури зовнішнього повітря, тепловики здійснюють регулювання температури теплоносія — вдень можуть зупиняють об'єкти теплопостачання, або ж працювати на мінімальному режимі. Проте, як наголошують тепловики, мешканці можуть регулювати подачу теплової енергії безпосередньо в будинках: відкрити або закрити подачу теплоносія на будинковому вводі, або встановити обладнання, яке буде автоматично регулювати тепло в будинку. На сьогодні 98% будинків мають побудинкові прилади обліку, що дозволяє регулювати подачу тепла безпосередньо у себе в будинку і економити кошти.

"Нагадуємо, що мешканці самі можуть регулювати подачу тепла в помешканнях. У нас 98% будинків мають побудинкові прилади обліку, що дозволяє регулювати подачу тепла безпосередньо у себе в будинку і економити кошти.

Однак, якщо мешканці не знають, як це правильно робити, то "Львівтеплоенерго" і "Залізничнетеплоенерго" готове надати своїх фахівців, які виїдуть на місце і дадуть всі необхідні консультації і роз’яснення", — повідомляють у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За інформацією тепловиків найпростіший спосіб регулювання подачі теплової енергії безпосередньо в будинках: відкрити або закрити подачу теплоносія на будинковому вводі. Робити це потрібно в такий спосіб:

    при підвищенні температури зовнішнього повітря вище +6… +80С — повністю перекривається подача теплоносія на будинок (перекривається тепловий лічильник або запірно-регулююча арматура на подаючому трубопроводі вузла управління системою центрального опалення будинку);

    при зниженні температури зовнішнього повітря нище +6… +80С подача теплоносія відновлюється.

Таке місцеве регулювання споживання теплової енергії повинна виконувати відповідальна особа призначена мешканцями будинку. Найкраще, коли ця особа живе в цьому будинку.

Часткове прикриття теплового лічильника (запірно-регулюючої арматури) не допускається.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"