UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Як у Львові святкуватимуть Великдень-2018

На жителів та гостей міста очікують незабутні враження та емоції від Великодніх свят, проведених у Львові

Як у Львові святкуватимуть Великдень-201…

Кожного року традиційно до Великодня у Львові організовують багато цікавих тематичних заходів, безліч атракцій, майстер-класів та фестивалів. Про це повідомляє Depo.Львів, з посиланням на Львівську міськраду Найдавніше християнське свято має стійкі традиції, тож обов'язково будуть малювати писанки та співати гаївки і веснянки в усіх установах, підпорядкованих управлінню культури. На жителів та гостей міста очікують незабутні враження та емоції від Великодніх свят, проведених у Львові.

"В ці дні, у нашому місті буде проведено багато різноманітних заходів. Основними такими локаціями будуть: Шевченківський гай, проспект Свободи з Великодніми Ярмарками, площа Музейна і новою локацією буде Будинок органної та камерної музики. Буде де розмалювати писанки і буде де поспівати гаївки, веснянки. Очікуємо на приїзд великої кількості гостей і туристів",- зазначила Наталія Бунда, директор департаменту розвитку.

До 15 квітня на проспекті Свободи працюватиме Великодній Ярмарок із різноманітними подарунками та сувенірами, де можна гарно відпочити, а також спробувати смачну каву та різні страви галицької кухні.

8 квітня, о 13:00 на просп. Свободи, біля шестиметрової писанки відбуватиметься театралізована інтерактивна вистава "Реконструкція Великоднього сніданку в Західній Україні". Опісля, о 15:00 відбудеться Великодній святковий концерт за участі дитячих колективів Львова та Львівської області.

Новим заходом, який буде відбуватися в рамках Великоднього Ярмарку буде "Etno Fashion day". Дизайнери з усієї України приїдуть до Львова, 15 квітня, щоб показати свої ексклюзивні колекції дизайнерського одягу в стилі етно. З 8 квітня запрацює "Етно-шоу-рум" біля писанки",- Ольга Гренюх, арт-директор компанії "Львівські ярмарки".

Львівська свічкова мануфактура запрошує усіх охочих на Фестиваль писанки, який триватиме по 15 квітня , де можна побачити найнеочікуваніші рішення щодо декорування писанок.

"Традиційна і затишна локація на площі Музейній. Якщо говорити про новинки, то головною частиною фестивалю є галерея мистецьких писанок, цьогоріч вона найбільша. Цього року більше 60 писанок представлені на площі Музейній, різних за розміром. Одна з писанок, яка представлена в галереї, зібрала майже мільйон переглядів, майже 10 тис поширень.

Традиційно Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького ("Шевченківський Гай") - це ідеальне місце для святкування Великодня як для львів'ян, так і для гостей нашого міста. 8-9 квітня запрошують львів'ян та гостей міста на традиційні фестини "Великдень у гаю".

"Цього року традиційно в Музеї проводяться фестини "Великдень в гаю". Окрім традиційних гаївок, буде політ на повітряній кулі 8 квітня і також о 15:00 буде відкриття експозиції відреставрованого козацького човна 17ст.

Також будуть різноманітні майстер-класи, працює зоокуток для діток, три виставки",- Роман Назаровець, директор Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького.

Будинок органної та камерної музики запрошує з 8 по 9 квітня на 5 різних концертів послухати величну музику Й.С. Баха та шедеври інших композиторів, які творили у чудернацький та прекрасний час бароко.

"Ми старалися підготувати програму, яка би найкраще відображала це свято, християнські традиції. В нас відбудуться 4 концерти. Оскільки орган – це інструмент більш духовний. В неділю, 8 квітня, до нас буде запрошена органістка з Ужгорода, яка представить програму світової класики. А в понеділок, ми плануємо 2 концерти: вокальна музика на духовну тематику і ввечері плануємо зробити концерт органної музики при свічках",- Іван Остапович, директор Будинку органної та камерної музики у Львові.

Якщо завітати у Міський палац культури імені Гната Хоткевича, то можна взяти участь у майстер-класах з писанкарства та декупажу пінопластових писанок, послухати веснянки і гаївки у виконанні Зразкового дитячого вокального ансамблю "Намисто", а також побачити виставку художніх робіт студійців Зразкової студії образотворчого Мистецтва: "Великодні мотиви".

Прикрасити пряники та писанки буде змога також у народних домах та бібліотеках у вашому районі, де обов'язково відбуватимуться різні майстерки. Перша Львівська Медіатека (Мулярська, 2а) запрошує переглянути фотовиставку традиційних писанок різних регіонів України та відвідати презентацію історичних особливостей різних технік писанкарства у різні епохи. Центральна дитяча бібліотека презентує приватну колекцію різдвяних ретро-листівок Тараса Семущака. Дитячі та дорослі бібліотеки проводять багато заходів про духовне багатство Великодніх традицій, організовують святкові ігри та забави.

Які Великодні традиції львів'ян шокували українців.

Чому у понеділок після Великодня Львів краще оминати десятою дорогою.

Чого не можна робити в тиждень після Великодня.

Чи можна копати город на провідну неділю.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme