Як у Львові прасками і пилами творили шедеври (ВІДЕО)

У місті триває конкурс льодових скульптур

У Львові триває конкурс льодових скульптур. Про це повідомляє Depo.Львів. Майстри творили свої шедеври на пр. Свободи за допомогою пилок і прасок.

Напередодні Старого-Нового року, 11−12 січня, у Львові традиційно, в рамках Різдвяного ярмарку, відбувся Конкурс льодових скульптур. Дев'ять скульпторів на площі біля головної ялинки міста створювали неймовірні витвори з криги, надихаючись творчістю та образами галицького скульптора середини XVIII століття, представника пізнього бароко і рококо — Іоанна Георга Пінзеля. Адже цьогорічна тема мистецького змагання — "Натхненні Пінзелем".

Зачинатель Львівської школи скульпторів, Пінзель створював свої шедеври так, що вони й досі вражають неабиякою динамікою, яскравим відображенням емоцій. Вони наче летять у просторі, виконуючи чудернацькі рухи, — розповідають в компанії "Львівські ярмарки". — Серед найвидатніших європейських митців XVIII століття немає скульптора більш загадкового, ніж Іоанн Георг Пінзель, а дослідники тільки-тільки розпочинають шлях до його постаті й загадкової творчості. Тому учасники конкурсу зможуть відтворити скульптури видатного митця, інтерпретуючи їх на свій манер, показавши нам під кутом свого мистецького бачення. Працюючи над крижаними фігурами, митці постараються передати дух мистецтва XVIII століття в об'ємних композиціях з льоду, який теж має свої неймовірні особливості.

Як Львів засипало першим снігом у 2019 році (ВІДЕО).

Топ-7 ідей для зустрічі Нового року у Львові.

У Львові показали вертеп з Тимошенко і Путіним (ВІДЕО).

Як Садовий колядує в центрі Львова (ВІДЕО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів