Як у Львові покарали аптеку за російську пропаганду

Головне управління Держпродспоживслужби Львівської області оштрафувало аптеку у Львові

Як у Львові покарали аптеку за російську…

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на zaxid.net, львівську аптеку оштрафували за цінники російською мовою.

Головне управління Держпродспоживслужби Львівської області оштрафувало аптеку у Львові за розміщення цінників російською мовою. Про виписаний завідувачу аптеки "І. К. ВЕЛ" штраф першим повідомив львів'янин Ярослав Попович, який і надіслав у Держпродспоживслужбу скаргу на російськомовні цінники.

"Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області наклало стягнення на керівника аптеки у м.Львові (ТОВ "І. К. ВЕЛ") за цінники російською мовою. Для накладення штрафу з метою економії часу і зусиль можна залишити запис у книзі відгуків і, не чекаючи відповіді на нього, паралельно відразу скерувати скаргу в Держпродспоживлужбу", – написав Ярослав Попович.

Він також опублікував відповідь керівника Держпродспоживслужби Євгена Баркита на своє звернення, в якій і повідомили, що на завідувача аптеки, що розташована на пл. Кропивницького, 10, наклали штраф за порушення правил торгівлі.

"У результаті перевірки діяльності аптеки, проведеної 13 листопада , встановлено, що в порушення вимог інструкції "Про порядок позначення роздрібних цін на товари народного споживання в підприємствах роздрібної торгівлі", цінники на товари були оформлені російською мовою. За виявлене порушення завідувача аптеки притягнуто до адміністративної відповідальності", – йдеться у відповіді Держпродспоживслужби.

Як повідомляв Depo.Львів, чиновниця Садового виступила на шкільній лінійці у Львові російською мовою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook