Як у Львові дивували японців

Делегація зі Сходу вражена львівськими ІТ-шниками

Depo.
21 березня 2017 09:45
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Захід.нет, щоб продемонструвати інвестиційний потенціал регіону у Львів запросили делегацію зі Сходу.

Головне завдання бізнес-місії – показати японцям, що в Україну безпечно інвестувати.

"До нас доходять не надто добрі новини. Наприклад, про події на сході України. Але ми хочемо показати японським компаніям, що тут на Заході – ситуація досить стабільна", – розповів генеральний директор японської організації міжнародної торгівлі Наофумі Макіно.

До Львова приїхав 21 представник японських підприємств різних сфер бізнесу. Тож програму складали так, аби кожен знайшов щось цікаве для себе. На підприємствах "Електрон" та "Фуджікура" японській делегації продемонстрували виробничі потужності. А представляти інтелектуальний потенціал Львова взялися студенти НУ "Львівська політехніка" та ІТ-компанії.

"Деякі сфери є дійсно просунуті. Ті, що стосуються ІТ, інтернету речей чи штучного інтелекту. Молоде покоління є дуже зацікавлене і це прекрасно, я думаю, вони намагаються змінити країну", - розповів представник Mitsubishi Corporation Масагал Такада.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Мітки: Львів, японці