ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як у центрі Львова знову змінили рух транспорту

Частину проспекту Шевченка перетворили на перехрестя чотирьох вулиць із одностороннім рухом

Depo.
12 жовтня 2017 16:44
ФОТО: depo.ua

Частину проспекту Шевченка перетворили на перехрестя чотирьох вулиць із одностороннім рухом. Про це пише Depo.Львів з посиланням на "Твоє місто".

Разом із реорганізацією дорожнього руху на вулицях Франка – Князя Романа – Шухевича відбулися зміни також і на проспекті Шевченка біля пам'ятника Михайлу Грушевському.

Як пояснив Костянтин Баранюк, фахівець із управління транспорту ЛМР, тепер тут є перехрестя трьох-чотирьох вулиць із одностороннім рухом.

Раніше автоінструктори наголошували, що ця ділянка проспекту є незручною для водіїв: "Півкільця головного, знак показує їхати по проспекту до пам'ятника Грушевському, а інша частина кільця не головна. Тобто виходить, що знаки суперечать чинному законодавству. То на що водієві звертати увагу: на знаки чи на закон?".

Костянтин Баранюк зазначає, що, враховуючи юридичну колізію, на перехресті змінили схему руху. Зараз там кільця немає, а водіям варто зважати лише на дорожні знаки.

"Проблема у тому, що спочатку там кільце було головним, але, як наслідок, стояв проспект Шевченка, оскільки був значний потік транспорту з вулиці Фредра. Після цього на кільці було організовано головною по осі проспект Шевченка – вулиця Саксаганського. Організацію дорожнього руху змінено лише юридично, де-факто пріоритетність на цій ділянці залишилась такою, як і раніше. Зараз це є як три перехрестя", – каже він.

Нагадаємо, центр Львова хочуть оточити пішохідним кільцем.

Втілити ідею можна буде паралельно із запровадженням малого транспортного кільця та появою підземних паркінгів, адже ці вулиці – занадто цінна територія, щоб їх використовувати як банальну парковку.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів