Як Синютку "опустили" працівниці сфери послуг
Львівська область – єдиний регіон, де відбулося падіння об'єму реалізованих нефінансових послуг
- Львів
-
19 червня 2017 13:47

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на "Ділову столицю", голова Львівської обладміністрації Олег Синютка опустився з шостого на шістнадцяте місце у рейтингу губернаторів.
Львівщина - єдиний регіон, де в першому кварталі відбулося падіння обсягу реалізованих нефінансових послуг у порівнянні з січнем-березнем минулого року. Падіння виявилося значним - на 9,8%, тоді як в інших регіонах спостерігався щонайменше значний приріст - в розмірі від 11,3% (на Одещині) до 53,8% (на Полтавщині). Ці дані відображають динаміку в ринкових цінах, без поправок на інфляцію. А оскільки ціни за рік зросли, то падіння обсягу послуг на Львівщині особливо дивно. Згідно з інформацією облстату втрати сталися через зниження на 34,1% обсягу послуг транспортної сфери (включаючи складське господарство і пошту) і на 28,7% - послуг у сфері операцій з нерухомістю.
Крім цих проблем, губернатор Олег Синютка (-15 балів) має ще й погану ситуацію в будівництві: область увійшла до п'ятірки регіонів з найбільшим падінням будівельної продукції. Також Львівщина опинилася в трійці регіонів, де найбільш збільшилася смертність населення. А найбільшим досягненням Синютки стало п'яте місце області за припливом прямих іноземних інвестицій на душу населення.
Нагадаємо, що Синютка вміє торгувати.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 18:51У Львові чоловік забув немовля на даху автівки: дитина при падінні отримала травми
- 16:50У Львові правоохоронці затримали 22-річного наркоділка, який розкладав на вулицях міста психотропні речовини
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 16:44На Львівщині викрили керівників ВЛК, які за хабарі "списували" ухилянтів
- 15:35У Львові СБУ затримала двох підлітків під час підготовки теракту на замовлення рф
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 09:16Росіяни атакували Львів більш як 15 дронами, є руйнування
- 20:55 Убивство Андрія Парубія: Дії підозрюваного перекваліфікували і передали справу СБУ
- 15:57Другу добу до собору Святого Юра у Львові – нескінченний потік людей, які прийшли попрощатися з Андрієм Парубієм
- 14:26 Суд обрав запобіжний захід підозрюваному в убивстві Парубія
- 09:01У Львові сотні людей прощалися з Андрієм Парубієм ФОТО
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 12:16 Підозрюваному у вбивстві Андрія Парубія повідомлено про підозру
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 00:23На Хмельниччині затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія
- 21:23 У Львові сталася стрілянина: на місці поліція та "швидкі" Відео
- 14:27Адміністратори акаунту про Парубія звернулись до його вбивць
- 17:54Зеленський про вбивство Парубія: Злочин був ретельно підготовлений Відео
- 12:43 Вбивство Андрія Парубія у Львові: Що відомо ФОТО