ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як шахраї продають нерухомість у Львові

Мерія закликає мешканців бути пильними та перевіряти інформацію про забудовників і об'єкт будівництва

Depo.
16 травня 2018 09:45
ФОТО: depo.ua

У Львові набуває популярності практика уникнення відповідальності за здійснення самочинного будівництва, шляхом незаконної реєстрації права власності на новозбудований чи реконструйований об'єкт будівництва. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Мерія закликає мешканців бути пильними при купівлі нерухомого майна та перевіряти інформацію про забудовників і об'єкт будівництва.

"На розі вул. Княгині Ольги і вул. Котка з'явився будинок, який збудували дуже швидкими темпами, протягом півроку, без жодних дозвільних документів: ні будівельного паспорту управління архітектури не надавало, ні містобудівних умов та обмежень не затверджував виконавчий комітет. Очевидно, що це була колишня присадибна ділянка і на ній побудували чотириповерховий будинок, який важко назвати особняком", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, за інформацією Львівської міськради, у Львові з'явилася відносно нова схема "узаконення" прибудов, надбудов, реконструкцій у старому фонді міста.

"Коли ж на цей об'єкт приходять представники інспекції ДАБК, то мають місце випадки, коли їм показують документи на право власності на цей об'єкт. Тобто, реєстратори і приватні нотаріуси зловживають своїми повноваженнями і реєструють право власності на споруди, які не мають жодних дозволів. Їх дії породжують кримінальні провадження", - йдеться у повідомленні.

Мерія закликала львів'ян бути пильними при купівлі квартир.

"Є чіткий перелік містобудівних умов і обмежень, які публікуються кожного разу після засідання виконкому. Однак, містобудівні умови і обмеження не є дозволом на будівництво, а є тільки вихідними даними на проектування", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як у Львові подешевшали квартири.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube