Як Садового потролили через відпочинок в Італії
Львів потрібно рятувати
І до Радіо "Свобода" добралося львівське сміття. Прослухала сьогоднішню ранкову передачу. Здалося, у прагненні рівноваги між сторонами втрачається істина, стрілки переводяться з міського голови і відповідальність перекладається на інших. Так, політексперт Андрій Єрмолаєв (до речі, чому саме він в ефірі?) правий: проблема задалеко зайшла й пересипалася через край смітника Львова, а це вже питання іміджу влади в країні. Не Садового, а львів'ян треба рятувати. І це правда. Але рятувати, не відводячи погляду від Садового. Про це пише головний редактор ЗІКу Тетяна Вергелес, передає Depo.Львів.
"От ви мені скажіть (серед читачів чимало людей при високих державних посадах – тепер чи у минулому, державного польоту й мислення): три останніх тижні зі Львова ЗОВСІМ не вивозиться сміття (це прозвучало у ранковій Свободі). Тобто увесь січень. Але проблема не трьох тижнів, а від Грибовицької трагедії! Питання: як може мер за такої надзвичайної ситуації у Львові йти собі на різдвяні канікули, їхати на курорт в Італію? А ще ж транспортний колапс перманентно маємо! Про що свідчить така безвідповідальність? Це позиція: ІНШІ ВИРІШАТЬ ПРОБЛЕМУ? Ну так, вирішать. Як вирішували проблему з футбольним чемпіонатом Євро-2012 у Львові – тоді це зробили, чого там гріха таїти, люди Януковича, Колесников той же. З ними Андрій Садовий спроможний був домовитися, звернутися по допомогу. Слухняний був хлопчик, тому гарно жив із регіоналами. А тут що, політика заважає, розбіжності у поглядах з Порошенком? РРРаз і заскочив у нірку вигідної ролі жертви", - пише журналіст.
Вона відзначає: "Ще раз наголошую: як може можновладець такого рівня їхати на відпочинок, коли у місті катастрофа?".
"Зараз Львів потрібно рятувати. Андрію Івановичу (та й нам, львів'янам, як виборцям) потрібні сеанси психотерапії (психіатри є в оточенні мера). Для чого? Процитую Бориса Херсонського: "Мета психотерапії – навчити людину бачити реальність і приймати її. Іноді це травматична реальність. І навіть не іноді, а частіше. І все ж – краще чесно визнати поразку, ніж розмахувати прапором перемоги серед руїн", - йдеться у дописі.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів