Як Садовий вирішив зламати львівських АТОшників

Мер Львова хоче, щоб центр допомоги військовим таки очолював священик
Depo.
3 березня 2016 09:29
ФОТО: depo.ua

Андрій Садовий вирішив зламати львівських АТОшників. Тих, хто активний і має позицію, звісно. Мало їх ще ламали!? А заодно свого ставленика отця Романа Лагіша. Про це пише Depo.Львів з посиланням на допис журналіста Вікторії Балицької у Фейсбуці.

"Коротко тим, хто не в курсі маленької історії великої афери. При львівській міськраді створено центр допомоги АТОвцям. Натхненником його створення є АТОвець Юрко Досяк. Він ж є ініціатором різних проектів в рамках того центру. Працював вояк над цим центром 9 місяців, як дитя виносив... І от коли "народилося", тобто вже сформувалася структура одиниця, він Садовому виявився не потрібним", - пише журналіст.

Вона додає, що "раптом із "нізвідки" береться священик (АІС великий покровитель релігій) і підконтрольні меру депутати від "Самопомочі" (шестеро) призначають отця, голосуванням, на цю посаду. А ти вояко, Юрко Досяк, іди собі нафіг".

"АІСу незалежні від нього люди ні до чого. Два десятки громадських організацій, АТОвці висловили свою позицію прийшовши під стіни мерії. Наполягли що таку структуру має очолювати людина яка пройшла війну, яка розуміє таких ж як він, співпереживає біль... Священик, дивлячись АТОвцям у вічі, відмовився від посади. але вже через два дні мер Садовий заявив що центр таки очолюватиме отець!!! Центр допомоги учасникам АТО буде очолювати священик!? Чому не вчитель? Не музикант? Не психолог? Не фаховий менеджер? Бо маніпулює мер", - пояснює журналіст.

Балицька відзначає, що "священик собою сакралізує посаду".

"А то дасть великі можливості зловживань за посередництвом центру - масова свідомість не прийме інформації (в разі викриття зловживань), що структура, очолювана "святим отцем" могла щось нахімічити. А центр допомоги - це землі, квартири, матеріальні допомоги... Чуєте запах грошей? І мер чує", - написала журналіст.

Вона відзначає, що зараз виникла дивна ситуація: "Отець відмовився від посади. А Садовий сказав: працюй! Бо наче б то отець відмовився під тиском атошників та активістів. Тобто на керівника центру, виявляється!, можна тиснути і він піддасться??? Ооо, це те що треба для АІСа!".

"Якщо священик послухається мера то втратить авторитет. Якщо не послухаєтья... А він має таку можливість - не послухатися? То була економіка, тепер філософія. Ідеологія, радше. Андрій Садовий не прийняв цієї війни з самого початку. Памятаєте, коли на Сході гинули наші воїни, у Львові готували карнавали до Днів міст!? Пам'ятаєте як у день міста під Волновахою загинуло багато наших? А тут ще думали робити тут народні гуляння чи не робити. Керівники міста вдавали що ми інша країна, шо кров на Донбасі нас не стосується, Львів - то оазис миру, благополуччя, пампухів та пива. Ви чули багато промов Садового про АТО? Про мобілізацію? Чули хоч один заклик до містян не ховатися від повісток? А якусь притомну реакцію на антимобілізаційний рух? АІС уникав теми АТО. (до речі , у Львові досі немає алеї чи 'куточка' Небесної сотні, це до слова)", - написала Балицька.

Вона також наголосила, що "що б там не говорив мер, але увесь цей АТОшний дискурс йому глибого чужий".

"Це, звісно, мої субєктивні висновки. Вони грунтуються на спостереженях моїх та окремих моїх колег) ЗУНР і АТО це з різних вимірів. Звісно, формально мер буцімто піклується про АТОвців та їхні сімї. Ну, мусить. Робота така. Але хто ж не прагне сумістити в своїй роботі корисне з приємним!? А що для АІСа приємне - тут нехай кожен робить свої висновки...", - підсумувала журналіст. 

Раніше ми повідомляли про те, як Садовий вкотре вляпався у скандал.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів