Як Садовий програв війну бійцям АТО

Отець Лагіш таки не керуватиме Центром допомоги учасникам АТО
Depo.
9 березня 2016 15:22
ФОТО: depo.ua

Отець Роман Лагіш написав заяву на звільнення. У результаті, у Львові відбудеться новий конкурс на посаду директора центру АТО. Про це сьогодні, 9 березня, під час прес-конференції сказала начальник відділу кадрів ЛМР Галина Бордун, повідомляє Depo.Львів з посиланням на Дивись.Інфо.

За її словами, отець Роман Лагіш минулого тижня подав заяву на звільнення і до 11 березня залишатиметься на цій посаді, це було його прийняте рішення.

Також є і офіційна позиція церкви, яка відкликає отця Лагіша з цієї посади.

"Він написав заяву на звільнення ще минулого тижня, проте її ще не підписано. Однак останній робочий день Романа Лагіша мав би бути 11 березня. Я думаю, що протягом цього тижня вирішать це питання і відбудеться наступний конкурс. Формально отець Лагіш ще керуватиме центром до врегулювання всіх юридичних нюансів, однак на його місце вже шукають нову людину", – сказала Галина Бордун.

Доброволець батальйону спецпризначення "Донбас", член робочої групи Юрко Досяк зазначив, що у попередньому процесі призначення керівника центру було кілька процедурних порушень.

"По-перше, на голосування депутатських комісій було виставлено лише одну кандидатуру, а не дві. По-друге, за о. Романа проголосувало 6 голосів з 12, що не є більшістю", - додав Досяк.

Галина Бордун додала, що є дві кандидатури на посаду керівника центру, а також є кандидатура Юрка Досяка, який подавався на цю посаду й першого разу, і якого підтримує більшість бійців АТО. І все-таки впродовж двох тижнів виберуть нового директора Центру допомоги учасникам АТО.

Усіх охочих очолити Центр допомоги учасникам АТО просять звертатися у відділ кадрів Львівської міської ради, після чого їхні кандидатури, згідно з процедурою, має розглянути комісія законності та гуманітарна комісія ЛМР.

Серед основних вимог до кандидатів: людина має мати причетність до АТО, бути або волонтером, або бійцем АТО.

Керівник має публічно задекларувати свої доходи, має вміти комунікувати з різними середовищами, мати здобутки в напрямі громадянської діяльності тощо.

Раніше ми детально писали про те, як Садовий вляпався у скандал із бійцями АТО. 

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів